Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha lakott területen kívül...

Ha lakott területen kívül 40-es tábla van, majd jön egy lakott terület tábla, akkor az feloldja a 40-et?

Figyelt kérdés
Csak mert Fót előtt ilyen van, és nem tudom, hogy most 50-nel vagy 40-nel suhanjak be a városba (az első 40-es tábláig)
2011. dec. 6. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak 40-el tudsz besuhanni, mert ha fel is oldja, akkor is csak a tábla vonalában :))

Szerintem egyébként feloldja, de az első kereszteződés is.

2011. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a következő útkereszteződésig tart a 40. 40-el kell bemenned, de az első kereszteződés után már mehetsz 50el
2011. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 40-es táblától a lakott terület tábláig 40. Onnan 50. Nem előtte gyorsulsz 50-re. Ha jön a lakot területen belül 40-es tábla akkor vissza lassúlsz 40-re. Addig 50.

Remélem jól értettem a magyarázatod.

2011. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A helységnév-tábla nem oldja a sebességkorlátozást. Az első kereszteződésig, vagy egy feloldó tábláig 40-el kell menned.
2011. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!