Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van jogosítványod autóra?

Van jogosítványod autóra?

Figyelt kérdés

1,Ha igen milyen régóta és kort is írjatok

2,Ha nem akkor mikor szeretnéd letenni ?


3, már rég leraktad volna csak olyan roha.dék vb-t fogtál ki hogy egyszerűen minden pénzed ráment és félbehagytad


2011. nov. 19. 12:13
1 2 3
 11/22 Tubarózsa ***** válasza:

1. oktoberbe "töltötte" a 3évet a jogsim.

2. C,D-t szeretném letenni, ha lesz időm+pénzem.

3. rutinon, forgalmin csak másodjára mentem át, de normális volt a vb. teljesen jogos volt a bukás ugy, hogy nem is balhéztam velük. (off: a két pótvizsgán ua. volt a vb, és ő tök normális volt a rutinon, igy fülig ért a szám mikor megláttam a forgalmi vizsgánál:D)

21N

2011. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

B,C kategória 2004 óta

E kategória 2008 óta 27F

2011. nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Múlt héten volt kereken 4 éve, hogy megvan :) Szerencsém volt és elsőre átmentem.

21/F

2011. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

1986-ban vizsgáztam A és B kategóriára, a vizsgabiztos egy kókuszlikőrt kapott, csak a jóindulat biztosítására.


Csak a bosszantás miatt: akkoriban az A-B tanfolyammal, vezetéssel, vizsgákkal együtt valami 4900 Ft volt!

:D

2011. nov. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
45%

most kezdtem a kreszt. már 2 hete vezetek forgalomban, persze olyan ember mellett, akinek már 4 éve van jogsija, és normálisan "tanít". nem megy olyan rosszul, nagyon megszerettem a vezetést, és ahhoz képest, h kezdő vagyok, dinamikusan, körültekintően vezetek. tudom, hogy a sünök nagyon megszekszualizálják mindakettőnk popóját, ha elkapnak, de azért erre is figyelünk.


nem állítom be magam szentnek, tudom, hogy ez bizonyos jogszabályokba ütközik, viszont láttatok ti már cigány tanulóvezetőt? :P vagy netán olyan embert, akinek évek óta volt jogsija, és mégis ittasan balesetet okozott?


az alapvető szabályokkal, táblákkal tisztában vagyok, semmivel sem másabb dolog ez, mint oktatóval vezetni, csak némiképp illegálisabb.

kizárólag akkor ülök a volán mögé, ha érzem, h 100%ban képes vagyok a vezetésre koncentrálni.


azt hiszem, hogy a tanfolyam után sem fogok ennél sokkal jobban vezetni, csupán lesz róla egy papírom. a valódi tudás a sokezer km után alakul ki, nem pedig abból, h bebizonyítom valakinek, hogy tudom melyik pedál hol van, és képes vagyok beparkolni valahova, valamint felismerek pár közlekedési táblát.

2011. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

2,5 éve van meg a jogsim. Kreszböl elsöre megbuktam, másodikra meg úgy mentem be, hogy leküldtem 3 sört az odavezetö úton. 2 hibapontom lett és rohantam kifelé úgy kellett brunyálnom.


Rutinvizsga kompletten 7 perc volt.

Forgalmi vizsgán úgyszintén elsöre átmentem, egyedül az "ajtónyitásnyi távolságot" neheztelte.

2011. nov. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Van! :)


M = 2001

A1 = 2003

A = 2005

B = 2004

C = 2005

D = 2008

CE = 2005

TR = 2007


F/24

2011. nov. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

B kategória, szeptember óta.

17/F

2011. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Tegnap óta van, minden elsőre ment, a forgalmim hibátlan lett:) Én 1 évig húztam halasztottam, míg végül össze szedtem magam és belevágtam...!


20N

2011. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Két roma beszélget:

- Te! Megvan a jogsim!

- Kajakra?

- Nem, te hülye! Kocsira!

2011. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!