Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vezethetek a jogosítvány...

Vezethetek a jogosítvány igénylő lappal?

Figyelt kérdés

Szerdán igényeltem jogosítványt (kártyát) B kategória, első jogosítvány.

Elvileg azt mondták, hogy ne nagyon vezessek a kapott lappal, viszont rajta van, hogy:

"A kérelem adatlap alább megnevezett, lejárt kategória érvényességű vezetői engedéllyel 2012.01.18-ig jogosít vezetésre."


Ezt hogy értelmezzem?


2011. nov. 10. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Amíg nincs a kezedbe a plasztik kártya addig sehogy ne vezess mert megbüntetnek, ha elkapnak... ne kockáztass
2011. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezzel nem vezethetsz, mivel első jogsiról van szó. Sokan így értik félre a dolgot mert akinek már nem az első jogsija az már vezethet ezzel amég meg nem kapja az újat, de az első jogsisok még nem! Ne kockáztass egyik haveromat elkapták már ezzel de megúszta 70ezer forintos bírsággal, pedig el is tilthatták volna a vezetéstől 2 évre aztán kezdhetett volna elölről mindent persze szigorított vizsgával ami 5x nehezebb mint a sima. Nem éri meg inkább várd meg azt az 1 hetet.
2011. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit nem tudsz értelmezni???? :


"LEJÁRT kategória érvényességű VEZETŐI ENGEDÉLLYEL 2012.01.18-ig jogosít vezetésre"


Neked van ilyen??? (Különös figyelemmel a NAGY betűvel kiemeltekre.)

2011. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval!

:D

Szövegértés egyes!

:(

Ráérsz még embert ölni az utakon!

2011. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De szeretem az ilyen arcoskodó hozzászólásokat -.-"


1.-es, 2.-es hozzászólók, nektek köszönöm!

2011. nov. 10. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Én azt hittem 8 általánoshoz van kötve a jogosítvány megszerzése....

Aki meg elvégzett 8 elemit igazán tudhatna egy ilyen egyszerű mondatot elemezni és megérteni...

2011. nov. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ezt úgy kell érteni hogyha már van lejárt jogsid akkor használhatod. Ha még nincs akkor ez a lap nem ér semmit de tüzelőanyagnak jó. Remélem segíthettem.
2011. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása óta vagy 500km-ert levezettem jogsival a kezemben, azért köszi :)
2011. dec. 10. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!