Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Toyota Corollához hol találok...

Toyota Corollához hol találok alkatrészeket?

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok! Elég ritka típusú sport Corollám van, mint a képen és összetörtek.

Nagyon nagy szükségem lenne motorháztetőre, sárvédőkre és minden ilyesmi alkatrészre ehhez az autóhoz. Viszont én hiába keresem a neten nem ilyen autóhoz ad ki alkatrészeket hanem másféle corollához. Budapesti vagyok és rengeteg bontóban voltam érdeklődni, de olyan ritka autó, hogy alig találok hozzá valamit. Bárdiban kaptam hozzá lámpákat, de karosszéria elemeket nem. :(

1990-es évjáratú, 1,3-as benzines, E9, Xli.

Kérlek segítsen aki ért hozzá, én lány vagyok. Köszönöm


2011. okt. 12. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
1 pár első új bontatlan (originál) sárvédőm van rá.
2011. okt. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Toyotás, de ha valamit nem találsz egy relatíve ritka autóhoz, akkor érdemes márkaklubokban érdeklődni.


[link]


A "Hasznos" menüpont alatt vannak bontók és boltok, a jobb felső sarokban van link fórumhoz, ha az előbbi helyeken nem tudnának segíteni.

2011. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia Teaman! Mennyiért adnád?? Pesten átvehető??
2011. okt. 13. 13:00
 4/7 A kérdező kommentje:

K G

Köszönöm a válaszodat.

2011. okt. 13. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Szolnoki vagyok... 4 ezerbe darabja jó??

Képet tudok róla küldeni holnap csak a garázsból ki kell vadásznom. Amúgy tiszta új kocsin sose volt tévedésből rendeltem Toyotától. Még talán gyári fóliás is úgy emlékszem. kiteszem az email címem és fel tudjuk akkor venni a kapcsolatot egymással.

2011. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia Teaman! Vártam a válaszod, hogy írsz, de tegnap kaptam hozzá autósboltban sárvédőt 10.990-ért db-ját. Hát qrva sokba került, de minden áron meg kell csináltatnom az autóm. Sajnálom, hogy nem jelentkeztél hamarabb! Azért köszönöm szépen, hogy írtál. Esetleg ha ilyen autóhoz van bármi másod pl. hűtő vagy ilyesmi. Mindenképp jelezd! Köszönöm
2011. okt. 15. 22:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Motorháztetőt is kaptam hozzá újat.
2011. okt. 15. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!