Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Repülőre a poggyászban vihetek...

Repülőre a poggyászban vihetek fel italt?

Figyelt kérdés
Egy fél literes üvegben tárolt házipálinkáról lenne szó. Nem a kézipoggyászban, azt tudom, hogy tilos, hanem a feladott nagy poggyászban gondoltam.
2011. szept. 7. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

feladottban lehet. kézipoggyászban nem.

De vigyázz, hogy csomagolod, mert a böröndöket igen csak dobálják!

2011. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Feladottban lehet, de az már a Te kockázatod, esetleges károd, ha eltörik, mivel nem bánnak vele kesztyűs kézzel... (Tapasztalat: bezacskózva, ruhák közt egybenmarad.)
2011. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ezek szerint lehet. Attól tartottam, hogy esetleg gyanús lehet egy ásványvizes flakon a bőröndben. Vagy ha tényleg gyanús nekik, felbontják és nem zárják vissza teljesen...
2011. szept. 7. 13:13
 4/7 anonim ***** válasza:
nem lesz gyanús :)
2011. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Ha mázlid van kézipoggyászban is fel tudod vinni.

Én egyszer benne felejtettem nem is egy fél literes üdítőt és nem vették észre vagy nem szóltak nemtudom, de én bent vettem észre hogy azokat nem dobtam ki.

2011. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ehhez kb. akkora mázli kell, mint a lotto ötöshöz.
2011. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hát, ehhez kb. akkora mázli kell, mint a lotto ötöshöz."


Korántsem. Én elég rendesen leizzadtam, amikor a fedélzeten jöttem rá, hogy a fényképezőgépem táskájában maradt a Victorinox svájci bicskám. (A nagyobbik fajta.) Senki nem szólt érte, én meg nem is tudtam róla, tehát ártatlanul tudtam adni az ártatlant. Nem is buktam le, a fedélzeten is gyorsan eltettem. Ennyit erről.


Italt pedig sokat hoztam haza, legutóbb Kubáról rumot, 3 db 0.25-öst (a literest a vám miatt nem). A törölközőbe csavarás nekem eddig mindig bejött, nem tört el soha üvegem. (A bőröndjeim annyira tele szoktak lenni, hogy mozogni sok esélye nincs.) Az igaz, hogy maga a bőrönd a golyóálló fajta, nem a puhatestű.

2011. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!