Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Pálya alkalmassági (PÁV),...

Pálya alkalmassági (PÁV), tényleg olyan hosszadalmas?

Figyelt kérdés

hallottam olyanról is , hogy ha látják az emberen hogy tényleg tud vezetni meg nem hibbant akkor egyből átengedik.

igaz ez ?


2011. aug. 4. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:

nem akarlak megijeszteni, de sok kategória van, és mikor én ott voltam, akkor nem mindenkinek sikerült megcsinálnia..

ha a páv4-re gondolsz a bukott vizsgák miatt, az nekem 5 órámba került, csomó feladat volt, a vezetéstől a grafikonelemzésig, szituációs dolgok, ügyességi játékok.. szóval pihend ki magad rendesen, mikor mész.. :)

2011. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem igaz.

A hivatásosak nagy értékű járműveket, rakományokat továbbítanak. Sok embert szállítanak egyszerre, akik biztonságáért felelnek.

Ezért a szigorú alkalmassági vizsga.

2011. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én a B kategóriás jogosítvány megszerzése miatt kell hogy menjek :( az is ilyen nehéz ?
2011. aug. 4. 18:44
 4/7 anonim ***** válasza:
b-kat nemkel páv!!!!!!!!!
2011. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nem sikerült a jogsid mert képtelen vagy megcsinálni akkor ne menny oda, veszélyes vagy a közlekedő ember társaidra!
2011. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hogy értehtő legyek az én megyében pofára értékelnek. hiába vezetsz jól. ha nem vagy szimpatikus nekik megvágnak mint a xart :(
2011. aug. 4. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:

akkor válts autósiskolát istenem. de már a 3. után meg kellett volna tenni.

van olyan tényleg, aki csak a vizsgadrukk miatt bénázik, és ez elvileg kiderül a pálya alkalmasságin

2011. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!