Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy tudok egy repülőgépre...

Hogy tudok egy repülőgépre kést felvinni?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkit leszurni de a kolbászkámat csak ugy tudom megenni ha azzal vágom fel.
2011. júl. 30. 21:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
És mi lenne,ha othhon felvágnád a kolbászkádat a kedvenc késeddel,aztán megennéd a repcsin.Amúgy,ha fel is viszed a gépre valahogy,ami szerintem nem lehetetlen,valaki meglátja nálad,na akkor kapsz ám finom kolbászkát...Néhány óra múlva még a füledben is kolbászka lesz:D
2011. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
ŐŐŐ, én határátkelőn dolgozom rendőrként. Romlandó ételt, húst sem vihetsz magaddal, nemhogy kést!
2011. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi van te h...e nem érted meg hogy nem lehet felvinni semmi féle kolbászkát meg kést ,szúró tárgyat ,még tollat sem ! Felfogta az a szűk agyad? Ha másnap a sitten akarsz kikötni akkor nyugodtan próbálkozz vele ,de már a kapun tovább sem fogsz eljutni egyszerűen letiltanak a repülőről aztán eheted a seggbe való kolbászkádat a kedvenc késeddel a reptéren te értetlen kö..g...vágd fel otthon de mint a rendőr is mondta és mivel ott dolgozik igaza van és nem vihetsz fel se kolbászt se párizsit se húst egyszóval semmit ! ugy hogy majd leszállás után eszel kolbászt! Ja és nem érdekel ha lepontozol mert ilyen értetlen emberek mint te ritkán vannak...
2011. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Húst magával vihet, legalábbis EU-n belül biztosan nem lesz gond egy szál kolbásszal. A kés az más.
2011. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Tollat is vihet.
2011. júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
szerintem szúrásra és vágásra alkalmas tárgyat nem vihet fel,a fedélzetre. bár ezt meg kellene nézni egy utazási portálon vagy valahol hogy mégis tisztában legyen vele .
2011. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Elég sűrűn repülök, mindig van nálam toll, rejtvényfejtéshez. Soha nem volt belőle probléma.
2011. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Így van, szúrásra ás vágásra alkalmas tárgyat nem lehet felvinni biztonsági okokból. De azért ne essünk már túlzásokba, hogy még tollat sem... Ennyi erővel a fogaimat is ki kellene veretni repülés előtt, mert azzal is megsérthetek bárkit. Vagy csontozattal sem lehetne repülni, mert mi van, ha direkt nyílt törést csinálok magamnak, és a csontommal szúrom le az embereket. Hagyjuk már ezt, ez hülyeség.

Másik hülyeség, hogy élelmiszert nem szabad felvinni. Nincs ilyen szabály. Legfeljebb az adott ország korlátozhatja ezt, de nem EU-n belül, és ez már messze nem biztonsági előírás.

2011. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Holnap repülök CDG-re akkor nem viszek fel kolbászkát. Legalább megelőztem egy félreértést a biztonsági emberekkel.
2011. júl. 30. 23:53
 20/27 anonim ***** válasza:
így van hagyd a kolbászkát :) szerintem neked sem jönne jól egy nagyobb gond utazás előtt :) leszáll a gép oszt megeszed jó ízűen :P azt a kolbászkát azt nem kell foglalkozni vele hogy 30 centi vagy 3 méteres :D
2011. júl. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!