Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vegyek-e gyakorló órákat?

Vegyek-e gyakorló órákat?

Figyelt kérdés

Több, mint 5 éve van jogsim, saját autóm sose volt. Az első két évben vezetgettem NÉHA, de rutinom nincs. Három éve nem ültem volánnál. Most saját autóm lesz.

Szerintetek vegyek gyakorló órákat oktatóval, vagy belejövök majd anélkül is?

Nő vagyok :) de az oktatóm szerint az ügyesebbik és nem pánikolós fajtából.


2011. febr. 14. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél gyakorló órákat mindenképpen.Ennyi idő után szükséged lesz rá.
2011. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen.

Nekem 6 éve van jogsim (bár 9 éve vezetek :)), vidéken szereztem, 3 éve kerültem fel Pestre. Hiába vezettem előtte rendszeresen, itt nem mertem vezetni (saját kocsim nincs, de mindig megtalálom a módját). Vettem kb 9 órát egy nagyon jó oktatónál, pár hónappal később már sofőrként dolgoztam, Pesten.

Tehát csak ajánlani tudom.

2011. febr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy nő vagy férfi vagy, ennyi kihagyás után mindenképpen érdemes egy kicsit felfrissíteni a tudást. Különösen ha Bp-en fogsz vezetni.
2011. febr. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Megér némi gyakorlást, hogy ne a saját bőrödön kelljen belerázódni - értem ez alatt, hogy koccanás, meghúzás, ami simán benne lehet ennyi kihagyás után bárkinél - nem kerülnek ezek az órák olyan sokba, a jogsiban sem a vezetési órák a drágák. Egyébként, ha konkrétan a saját autóra váltás miatt, ha eddig sem vezettél más autót, és ezután sem tervezed, akkor lehet, hogy jó lesz - ha találsz olyan kocsit, mint a Te kocsid lesz, akkor olyanon gyakorolsz, és akkor már a kocsit is könnyebb lesz megszokni. Bár ez annyira nem lényeg, nekem az oktatóm azt mondta, hogy minél többfajta autót vezet valaki, annál jobb vezető lesz.
2011. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én is efelé hajlok, hogy vennék órákat, de a férjem megpróbált lebeszélni mindenáron. Nem a pénz miatt, hanem mert ügyes vagyok (na jó ő elfogult).

Mivel gyerkőc is lesz a hátam mögött, azt hiszem, mindenképpen veszek órákat, főleg parkolásból és hasonlókból. Köszi a válaszokat!!

2011. febr. 15. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
....és miért nem ül be a férjed melléd , és ugy próbálj vezetni.../ha meglessz az autód természetesen/
2011. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Á az kizárt, csak összevesznénk és kitekerném a nyakát... vagy ő az enyémet :D
2011. febr. 17. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!