Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van az utcában ahol lakok egy...

Van az utcában ahol lakok egy teljesen tönkrement közlekedési tábla, már több baleset is volt itt miatta, hogy nem észrevehető, kinek szóljak, hogy cseréljék ki egy új táblára?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Közterület Felügyelőknek vagy a jegyzőnek.
2010. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Booschow válasza:
A helyi önkormányzathoz bemész és ott tudnak segíteni, persze, ha akarnak.
2011. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alexphoto válasza:
Tamásiban egy hete karamboloztam egy másik autóval, mert a kinőtt bokroktól nem látszik az ,,Elsőbbség adás kötelező" tábla. A közelben lakók elmondták, hogy több baleset is történt itt és többen is keresztül hajtottak, mert nem látták a táblát. Most harcolhatok az igazamért és lehet, hogy én fizetem a milliós kárt. Fényképeket készítettem, de nem tudom, elég bizonyíték-e.
2018. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!