Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Németországi piros lámpás...

Németországi piros lámpás athajtast mennyire gyakran figyelik kamerával?

Figyelt kérdés
Nem rég Stuttgartban sikerült egy "narancssarga" athajtast csinálnom. Nem egy nagy kereszteződésben, egy eléggé félreeső sima 2x1 sávos útról van szó. Kamerát, ami villant volna Nem láttam, halistennek a sebesség is rendben volt. Az uccso pillanatban felneztem és akkor váltott pirosra a lámpa. Ilyenkor milyen esély van arra hogy valahol sunyiban elrejtett kamera mégis lekapott? Utólag vehetnek el pl jogsit? (Bár azért nem gondolom hogy egy ilyen esetert jogsi elvetel járna...) köszi előre is!

#kamera #Athajtas
2023. márc. 10. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon gyakran. A németek nem punciskodnak, ha közelekedési szabályokról van szó.
2023. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors választ. De azért az csak látszik, ha van ott kamera nem?
2023. márc. 10. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem, hogy miért feltételezed, hogy a kamerát észre vetted volna, ha a piros lámpát sem sikerült.
2023. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert visszamentem, és megneztem
2023. márc. 10. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk annyira figyelik mint nálunk ha piros megb ha sárga akkor nem. attól függ mi látszik a felvételen. A sárgát nem fogják pirosra festeni.
2023. márc. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!