Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit szoktál csinálni, ha...

Mit szoktál csinálni, ha lakott területen szabályosan közlekedsz és konkrétan a seggedbe jön egy autós, de meg nem előzne?

Figyelt kérdés
Így követ.
2022. nov. 3. 08:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Egy idő után úgyis meg szokta unni és egy kicsit lemarad.
2022. nov. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

Semmit, vezetek tovább.

Ha nagyon zavar, moss szélvédőt.

2022. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Enyhén lassítok, és néha véletlen picit felvillantom a féklámpát.
2022. nov. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
A 3-as vagyok: nem fékezek, mielött valaki félreérti, csak a lámpa villan fel.
2022. nov. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
büntetőfékezek
2022. nov. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Bosszankodom...

Ezt hajnalban rendszeresen eljátsszák velem. Jönnek a picsámban, kisütik a szemem a visszapillantóban, én meg olyan pozícióban vezetek, mint egy nyugger, rádőlve a kormányra, különben nem látok szart se. Kiérve a városból hiába próbálnék "menekülni", felgyorsítok 70-80-ra (többre nem, mert szar az út és vadveszély van, Isten háta mögött), de a barma ugyanúgy jön utánam 40 centivel, és meg nem előzne, hiába húzódok le meg indexelek jobbra.

Merülne le az akkuja az ilyeneknek.

2022. nov. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha nagyon idegesít, akkor félreállok valahol, amíg elmegy. Vagy lekanyarodok előle, és más úton megyek, mint terveztem. De általában nem szokott érdekelni, csak akkor, ha este minden visszapillantómban vakít a lámpája.
2022. nov. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Általában nem csinálok semmit de egy fékpróbát be lehet próbálni,azaz egy pillanatra benyomod a féket hogy felvillanjon a lámpa,hátha észbekap.Persze nem büntetőfékezésre gondolok,csak egy pöttyintést.

Ha nem válik be akkor húzódj félre vagy kanyarodj el hogy elmenjen.

2022. nov. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Semmit. Az ilyeneket nem értem, ha nem akar előzni mit nyomul annyira, mi van előttem ami annyira érdekli.
2022. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell hozzá, hogy amúgy így kisebbségi komplexussal küzdök, kis autóm van, de 65-tel mentem...miert kell ezt csinálni, végig tolt kilómétereken át. Kár, hogy egy rendőr nem látta. De tényleg ha annyira siet, előzzön meg lett volna rá lehetősége. De itt arról lehet szó, hogy az uton éli ki magát, a való életben nem tudja.
2022. nov. 3. 08:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!