Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csak nekem tűnt fel, hogy...

Csak nekem tűnt fel, hogy mióta (07.01.) lejárt a moratórium a műszakira, azóta kevesebb kotla van az utakon?

Figyelt kérdés
Vagy csak felénk lehet ez így? Azóta mintha kevesebb "élő halott" autó közlekedne az utakon.

2022. aug. 11. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Durva szemed lehet ha több ezer/tízezer/százezer autónyi statisztikát így ránézésre megállapítasz.
2022. aug. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem tűnt fel
2022. aug. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Mi az a kotla?


De ha a vacakabb külsővel bíró régebbi járgányokra gondolsz, akkor csalódni fogsz, ugyanis azokhoz fillérekért van az alkatrész, könnyebben javíthatók, ezért tartják őket még életben.

Ellenben a menő szarokat rendszerint nem tudják fenntartani a tulajaik, és elég ótvar állapotban közlekednek velük.

Szóval kicsit csalóka ez.....

2022. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Előfordulhat. Egy bontós haver azóta folyamatosan vonja ki a forgalomból a lepukkant roncsokat. Nagyjából ötször annyi munkája van mint előtte. Ráadásul a közterületekről is folyamatos a lejárt műszakis romok elszállítása.
2022. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!