Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kelet magyar országon mennyire...

Kelet magyar országon mennyire veszélyes tömeg közlekedni mekkora esély van rá hogy kirabolnak megkéselnek?

Figyelt kérdés
busz, vonat, ózd, miskolc, salgótarján, borsod megye

2022. jún. 3. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Kisebb, mint Budapest 4-6-os vonalan es az 1-es villamoson.


Vonaton van kalauz es a vezeto. Buszon a vezeto. Vannak altalanos biztonsagi szabalyok, miket ha betartasz, akkor eleg sok helyen semmi bajod nem lesz. Engem fiatal lanykent sose bantottak se Miskolcon, se Borsodba, se a vilagvegen. Persze szerencse kerdese is.


Tehat szerintem nem veszelyes tomegkozlekedni. Stoppolni viszont mindenhop.veszelyes. Jo utat.

2022. jún. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, de elég bizarr kép élhet benned egy olyan területről, amit igazából megnevezni, lehatárolni sem tudsz. A kulcsszavakban jelölt terület Észak-Magyarország régió része.


Mindenesetre ugyanolyan biztonságos tömegközlekedést használni, mint bárhol máshol. Eleve az egész országban évi néhány eset az, amikor utast ér erőszakos támadás és ezek is alapvetően nagyvárosokban következnek be. Ezt vesd össze azzal, hogy csak vasúton évente 140 millió utazás történik az országban...


De magam is utaztam például az utolsó putnoki személyvonattal az éjszaka közepén, bejártam tömegközlekedéssel megközelítve az Orszàgos Kéktúra környékbeli szakaszait, de még az ózdi hírhedt Velencetelep mellett is kocsmàztam úgy, hogy helyi busszal közlekedtem. Természetesen a szegénység, a depriváció érzékelhető, de ettől még nincs érdemi esélye annak, hogy valaki a hátadba állítja a kést a buszon.

2022. jún. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer 10 éve volt egy necces eset ózd-domaháza éjszakai járaton. Kér részeg magyar!! elkezdte lokdösni a sofőrt, és bele nyúltak a kormányba.

Nem lett semmi. Megálltunk a semmi közepén, leszálltak és ment tovább a busz.

2022. jún. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

dél magyar országba ne gyere mert a hejes irásod miat én késelek meg! :D

Amúgy nem annyira veszélyes a helyzet mint gondolod. Ózdon még nem voltam hosszabb időre, de Miskolc és környéke, Záhony, Mátészalka, stb. környéken sokat jártam. Baranya megyében lakom és bizton állítom, hogy itt sokkal több gyökér van mint arrafelé. Ott inkább vendégszeretőek a népek.

Olyan aki meg akar késelni, mindenhol van.

C sor is van mindenhol, de nem olyan vadak mint ahogyan be vannak állítva ezek a helyek a médiában.

De én sokkal jobban félek Budapesten. Vagyis inkább Budapesten félek, vidéken meg nem.

2022. jún. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem veszélyes. Szerintem nagyobb eséllyel rabolnak ki Pesten.
2022. jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
98%
Én Miskolcra járok be dolgozni. A korai járatokon csak munkások vannak szinte, az utolsó buszokon (ún. éjféli busz) szintén inkább munkások. Családikor sok a c a délutáni járatokon, de akkor sincs semmi, max a 60 babakocsis asszonyok sipítoznak az ülőhely miatt.
2022. jún. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pesten előbb kirabolnak pl 28-as villamoson (nemrégiben gyilkosság is volt, egy 25 év körüli srácot szúrtak le, mert rászólt a kisebbségire, hogy hagyja a kutyáját ...) de van ellenpélda is. Rengeteget járok pl Zagyvarékasra, kb 20% magyar van, de soha semmilyen támadás nem ért.
2022. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Nemrégiben a 151-es buszon, egy csaj telefonját kapta ki a kezéből a kokszos, és futott el. Köbánya-Kispest után 1 megállóval, szóval nem hely kérdése szerintem.
2022. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!