Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen büntetésre számíthatok?

Milyen büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
Benzinkúton kihajtás során sajnos hibáztam, azt hittem egyirányú ezért balra kanyarodás során nem tartottam a jobbra tartás elvét, hanem a bal oldalra húzódtam. Baleset nem történt, forgalom nem volt, de ha jöttek volna esetleg szembe, még elfértek volna mellettem simán. Kérlek ne savazzatok, elég sz@rul érzem magam e-miatt ígyis, azonnal szembesültem a hibámmal persze amikor már kiértem, hogy b@sszus. 10 év alatt sosem történt velem még ilyen. Ha esetleg felvett a kamera, azt a benzinkutas leadhatja a rendőrségen?
2022. máj. 31. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy cső kukoricát, morzsold le, térdepelj rajta egy órácskát.

Más nem fog ezzel foglalkozni egy másodpercig sem.

2022. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Ez még nem Kína, hogy emiatt ne kapj következö havi netelőfizetést. Ha rendőr jött volna az is csak jól le tolt volna hogy állj már át a másik oldalra.
2022. máj. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

"azt hittem egyirányú ezért balra kanyarodás során nem tartottam a jobbra tartás elvét" "még elfértek volna mellettem simán."

hát akkor az egyirányú utcák kanyarodási elvét sem tartottad be, vagy nem ismered...

ilyenekért helyszíni bírságot szoktak csak kiszabni, így nem kell félned miatta

2022. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ismerem, csak kellően ideges vagyok hozzá, hogy ne jól fejezzem ki magam de köszi szépen a válaszokat.
2022. máj. 31. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!