Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ki melyik gumiabroncsot ajánlaná?

Ki melyik gumiabroncsot ajánlaná?

Figyelt kérdés

225/45 r17 nyári gumi kellene, de még nem tudtam dönteni hogy melyik lenne az ideális, mert én havi 1300km ert szoktam menni kb. De azért valami olyan kéne amit nem kell 3 évente lecserélni. Ezeket néztem ki, max 30 ezer/db áron.

[link]


2022. ápr. 24. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos pontosan ezekről nincs tapasztalatom, Proxes cf2-m 60000km és negy év után utolsó szezonját fogja teljesíteni.
2022. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézz körül a Michelin-ek között, én mindig azt ajánlom. Toronymagasan a legjobb minőségű abroncsok. Nyilván nincs annyi tapasztalatom, mint egy gumis szakszerviznek, de azért szezononként pár tucat szettet én is átdobok. A Michelin mindig a legjobbak között van. A futófelület strapabíró, lassan kopik, az oldalfalai sokáig puhák maradnak, kirepedezni sem nagyon láttam még őket. Pirelli, Toyo és Hankook átlagosnak mondanám, nem rosszak egyáltalán, de a Michelinhez nem érnek fel, közülük legjobbnak talán a Pirellit mondanám. Az UniRoyal hulladék. 2-3 évesen már olyan kemény, mint a pö... izé, akarom mondani, mint a kő.


Szóval nézz rá szerintem a Michelin-re. 30 ezerért nem biztos, hogy kapsz, de például egy Primacy 3 lehet kijön belőle, főleg, ha valahol mondjuk akciós.

2022. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez elég gyakori méret, így viszonylag olcsó. 30-ból már simán Continentalt, Goodyaert kapsz. Én ezek közül válogatnék. A Michelin nálam nagyon hamar kikeményedett, vesztett a tapadásából, kirepedezett. A Bridgestone már új korában is meglepően kevésbé tapadt jól az autómon a hungaroringi tanpályán. Amiket linkeltél nincs velük konkrét tapasztalatom.
2022. ápr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:
Nekem az egyiken Toyo Proxes TR1, a másikon Uniroyal Rainsport 5 van, egyikre sincs okom panaszkodni. Olyat kerestem ami nem túl drága, de jó az esőben. Még tervezem hogy egyszer kipróbálom a Vredestein Sportrac-ot, szerintem a Toyo-t fogja váltani de ez nem teljesen biztos.
2022. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem Toyo van kisebb méretben de nem panaszkodom rá

Esőben is nagyon jó és megbízható

2022. ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!