Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek is ez az út a...

Szerintetek is ez az út a legegyszerűbb az M6-tól a Hősök teréig?

Figyelt kérdés

Nem ismerem Budapestet igy nem szeretnék a Váci úton keresztül menni.

Az M6->M0->M3 bevezeto-> Hősök tere útvonal a legegyszerűbb?

Autopálya matrica van és nem zavar ha több km-t kell igy megtennem.


2022. ápr. 8. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Írd be a wazeba és kövesd! Nem kell így gondolkodni rajta.
2022. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Váci út sehogy se esik útba. Én bemennék a 6-os út-Szerémi-Rákóczi híd-Könyves Kálmán - Hungária - Kerepesi - Dózsa György útvonalon.
2022. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es jól írja. 6-os út - Szerémi út - Rákóczi híd - Könyves Kálmán körút - Hungária körút - Szörény utca - Százados út - Kerepesi út - Dózsa György út. Nyilván az M0-M3 jobban követhető , de borzalmas kerülő.
2022. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Beirom a wazeba de az meg a legforgalmasabb utakon visz mert nem azt nezi hogy melyik az egyszerubb, gyorsabb, hanem melyik a legkevesebb km
2022. ápr. 9. 07:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Már leírták előbb hogy hogy a legjobb , 6-os úton és a körút utána a 3-as bevezetőig és ott bemenni.

Forgalom pedig mindenütt van.

2022. ápr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a waze-t a francba. Amúgy a waze a leggyorsabb útvonalon visz, nem a km-t nézi, ha csak nem állítottad te át.
2022. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Írd be a wazeba és kövesd! Nem kell így gondolkodni rajta."

Tény, hogy waze elég jó útvonaltervező, navigációs app, DE én semmiképpen sem tanácsolnék senkinek olyat, hogy vakon kövesse a "GPS-t", és ne gondolkodjon az útvonalon. Az az igazi, ha tudom, hogy nagyjából milyen útvonalon akarok menni, és így használom kiegészítésnek, pontosítás miatt a navigációs appot.

Pl. pont a múlt héten is jól jött, hogy tudtam, nagyjából merre akarok menni, mert a waze valamiért újratervezett, és nem az autópályán akart vinni, de én meg tudtam magamtól, hogy rossz felé akar vinni egy körforgalomban, nem a felhajtó felé.

2022. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem
2022. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!