Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mít írjak bele a PAV II-es...

Mít írjak bele a PAV II-es fellebbezésbe, hogy biztosan elfogadják, és újra próbálhassam?

Figyelt kérdés

Eléggé fáradtan érkeztem meg oda, és zagyvaságokat is mondtam, ami nem is úgyvan ahogy elmondtam a pszihológusnak. Borzasztóan izgultam mert nagyon akarom ezt a "szakmát." (Taxis)

Van valami olyan "tuti" szöveg amit ha beírok elfogadják?! Csak mert nem akarok butaságokat odaírni.



2022. febr. 15. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A felülvizsgálati kérelem nem azért van, hogy két héttel később újra vizsgázhass. Hanem azért, hogy ha úgy véled, nem voltak veled korrektek, szabálytalan volt a vizsgálatod, akkor másik ügyintéző(k) átnézik a felvételeket, átnézik a válaszaid, teszteredményeid és az alapján írnak egy jelentést és határozatot, hogy marad az eredeti eredmény, vagy megváltoztatják.

Mivel te is elismered, hogy saját hibádból buktál meg, így annyi lehetőséged van, hogy a kijelölt idő után újra jelentkezhetsz vizsgára. A kijelölt idő 1 vagy 2 év. Ha felhívod a KAV-ot, biztos tudnak erre válaszolni.

2022. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Ezek alapján nem szívesen ugranék be a taxidba.
2022. febr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Maximum előle el.
2022. febr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Megfellebbezed és kész.

Nekem annak idején buszra nem akarták megadni. Megfellebbeztem, és vártam a történéseket. Berendeltek ismét, meg kellett csinálni egy másik feladatsort, és a végén közölték, hogy csont nélkül, határozatlan időre.

2022. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológian nagyon nehez megbukni. Szerintem gondold at újra, hogy valóban alkalmas vagy e. De ha igen, lelked rajta. Hajrá.
2022. ápr. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!