Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Néha igazat adsz a büntetőféke...

Néha igazat adsz a büntetőfékezőknek?

Figyelt kérdés
A módszert leszámítva persze, ami természetesen helytelen ez vitán felül áll.
2022. jan. 12. 18:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Pályán max 130 a sebességhatár. Én van amikor 160-nal megyek. Jön mögöttem az idióta, villog ezerrel. Félreállnék én, hiszen idiótákkal nem érdemes vitatozni nincs agyuk hozzá. De nem tudok, mert mellettem is mennek autók,vagy kamionok, előttem is. Mivel én is 30-al túllépem a sebességhatárt, és nem áll szándékomban senkibe belemenni, gondoltam csak látja a barma, hogy nincs egyenlőre lehetőség másik sávba menni. De nem. Dudál villog. Na akkor ha neki nem jó a 160 akkor legyen 130 . Végül a szabályt be kell tartani. Nagyon óvatosan lejjebb megyek 130-ra Én persze jókat nevetek mert az idiótának vörös a feje, de ez van. Persze megelőzni nem tud, mert ahogy én sem sem, ő sem tud a másik sávba menni. Na ilyenkor veszi észre, hogy mi a helyzet. Az ilyen idiótákat kár, hogy nem lehet kivonni a forgalomból. Még jó, hogy engem szórakoztat ha valaki ennyire barom..
2022. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%

Agyatlan barom ez is...


[link]

2022. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem adok nekik igazat soha. Sem az önbíráskodást sem a közúti veszélyeztetést nem támogatom, főleg ha sok esetben alaptalan is.
2022. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem!

Ha azert buntetofekez, mert tukorbe nezes nelkul savot valt ele a majom - a buntetofekezesek fo kivalto oka - akkor kuldje be a videot a BPA youtube oldalra, es utana a civil pofatlanitasban szerepel az ipse, de ne fekezzen, foleg egy kezdo elott NE!

2022. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%
Én csak felvillantani szoktam a féklámpát, de ténylegesen nem fékezek vele. Ha nem érti az üzenetet, akkor inkább hagyom, hogy megelőzzön, mert úgy is meg fog.
2022. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
26%
Sokszor van igazuk, de a módszer az nem jó, ez tény.
2022. jan. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
3%
Én akkor szoktam büntetőfékezni ha nem tartja be a követési távolságot. De volt hogy az autópályán a belsőben villogtatott egy hülyegyerek, rá is ráfékeztem.
2022. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%

Ez most olyan kérdés, mint hogy "egyetértesz-e azzal, hogy jó dolog egy szexi kis 7 évest megdugni, még ha a módszerrel nem is értesz egyet?"

A büntetőfékezést és a módszert eleve nem lehet különválasztani. Az egy értelmes kérdés lenne, hogy meg tudod-e érteni, hogy a büntetőfékezőket felháborítja valakinek a viselkedése. Erre az lenne a válaszom, hogy néha igen, mert a büntetőfékezések előzménye szokott időnként olyasmi lenni, ami minden jóérzésű embert felháborít. Ám ha már büntetőfékez valaki, az minden esetben legalább akkora barom, de jellemzően nagyobb, mint akit büntet.

2022. jan. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen mindegy, mi volt az oka, indoka valakinek a büntetőfékezésre. Még ha a másik autós csinált is valami szemétséget előtte, onnantól kezdve, hogy büntetőfékezel, te vagy a nagyobb f.sz. Mert míg a másik lehet, hogy véletlenül hibázott vagy elnézett valamit, addig a büntetőfékezés szándékos veszélyeztetés, tehát teljes tudatában vagy annak, hogy amit csinálsz, balesetet okozhat és mégis úgy döntesz, megteszed. Innentől kezdve tökmindegy, mit tett a másik ellened, te sokkal megbocsájthatatlanabb dolgot tettél "cserébe".


Egyébként is az esetek nagy részében csupán annyi az ok a büntetőfékezésre, hogy a paraszt nem bírta elviselni, hogy valaki van előtte és lassabban kell haladnia pár percig. Tökmindegy, hogy belső sáv-e.... nem mindegy, hogy néhány percet veszít valaki az életéből egy hülye miatt, vagy az egész életét egy önérzetes f.sz miatt.

2022. jan. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
70%

#17:

Majd egyszer bevonják a jogsid örökre, vagy a talicskád lesz a koporsód. De ez már legyen a te bajod. Turbósurmó. 😉

2022. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!