Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » T kategóriás jogosítványt...

T kategóriás jogosítványt lehet csinálni Zala,Vas megyében?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném elkezdeni a tanfolyamot de nem találtam egyik helyik autósiskola honlapján ebben a kategóriában képzést. Valaki tudna segíteni legközelebb hol tudnám elkezdeni? Vagy esetleg valami elérhetőséget adni? Előre is köszönöm! 😇

2021. szept. 21. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Meg kell kérdezni az iskolában.

Biztosan lehetséges, de sokszor kooperálnak mezőgazdasági szakiskolákkal, ahol a T kategória megszerzése az iskola tananyagához tartozik.

2021. szept. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mezőgazdasági technikum keretében lehet T kategóriát szerezni. Én a Vépi technikumot ismerem Nyugaton, de az nem Zala megye.
2021. szept. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2021. szept. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is mezőgazdasági középiskola szervezésében csináltam, úgy, hogy nem voltam a tanulójuk.
2021. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem feltétel hogy az ő iskolájukba járjak? Vépi technikum szóba jöhet,Szombathelyre járok iskolába,de nem mezőgazdász szakra.
2021. szept. 24. 16:24
 6/7 anonim ***** válasza:

T kategóriás képzés évek óta a mezőgazdasági szakiskolák közreműködésével zajlik.

Tanfolyamot elkezdeni lehet autós iskolában, de a gyakorlati képzés már a szakiskolákban zajlik, ott megvannak az ahhoz szükséges gépek, azok kezelése tananyag az iskolában, de jogosítványt külsős is szerezhet, az autós iskolának meg csak nyűg lenne, ha a T kategóriához szükséges járműparkot is be kellene szerezni az oktatáshoz.

2021. szept. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha felhívom az iskolát gondolom tudnak rá mondani valamit. Köszönöm szépen mindenkinek a választ,szép estét! 😌
2021. szept. 25. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!