Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Motorosok ti nem féltek mikor...

Motorosok ti nem féltek mikor motoroztok?

Figyelt kérdés
Bármikor jöhet egy hülye autós aki miatt meghaltok. pl. kivág eléd
2021. szept. 10. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
A motorozás olyan élményt ad, hogy vállaljuk a kockázatot. Amúgy is elég ha egyszer élszámolod magad és akkor is beadhatod a kulcsot, nem kell ahhoz, hogy autóval találkozz.
2021. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem féltem. BP-re jártam be vele dolgozni. Három év alatt annyi rossz tapasztalatot szereztem, hogy végül eladtam a motort (hétvégi kiruccanásokra nem tartottam meg).
2021. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Viszonylag régóta motorozok a koromhoz képest, az ilyen esetek 99,9%-a kiszűrhető defenzív vezetéssel, tudatos útstratégiával, motorkezelés aktív képzésével. Futárkodtam is motorral Budapesten, nagy motorral is, kisebbel is, voltam Balkán fele is, azt is túléltem. Rengeteg minden múlik a motoroson. A hülye autós önmagában ritkán veszélyes, mivel jó messziről ordít róla, hogy hülye. Az a veszélyes, amiklr a motoros is hülye és összetalálkozik egy másik hülyével.
2021. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Versenyszerűen motoroztam.

Sajnos a közúton a balesetek 60-70 %-ában a motorosok voltak a felelőtlenek.

Viszont 100 %-ban ők húzták a rövidebbet.


Mára beláttam hogy motorral nem "nyerhetek csatát" egyetlen autóssal szemben sem, és a végkimenetel szempontjából az is mindegy, hogy az autós vagy a motoros hibázott-e?!

Így eladtam az utolsó motoromat is.

2021. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
De , félek. De azért látszik hogy ha egy hülye autós jön, nomeg már óvatosabban megyek. Ha autóval nem okoztam balesetet 700 ezer km alatt akkor talán az évi 1-2 ezer km motoron se vészes. figyelek.
2021. szept. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Valamelyik hülye autós itt lepontozott mindenkit 😂
2021. szept. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem mindenkit pontozott le. A kettest és a négyest felpontoztam, mert normális választ adtak, motoros létükre.
2022. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!