Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elég ha a cetlin ennyit hagyok?

Elég ha a cetlin ennyit hagyok?

Figyelt kérdés
kb 5 perce parkolás közben kárt okoztam egy másik autósnak. A cetlire annyit írtam: Bocsi, parkolás közben neked mentem. (telefonszám) és aláírtam. Mást is kellett volna, vagy ennyi elég és akkor fel fog hívni a tulaj...illetve készítettem képet...
2021. júl. 29. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Lehetett volna regényt írni, de teljesen felesleges.
2021. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Tökre elég.
2021. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Pont egy cetlivel hagytál ott többet az emberek 90%ánál
2021. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ha elrontottam, elrontottam.... 6 év alatt bele fér a keretbe, ilyen esetekre tettem félre pénzt, úgyhogy nem számít túlságosan (mondjuk eredetileg arra volt félre téve ha otthagynak cserben, akkor nekem ne fájjon)
2021. júl. 29. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Maximálisan korrekt volt, hogy hagytál cetlit! Respect!


A köteleződ állja a másik autóban esett kárt, csak lejjebb kerülsz 2 bónusz fokozattal (vagy kifizeted a kárt és akkor nem).

2021. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen ember kellene több, mint Te. Nekem a múltkor nekinyitották (fényezés le+horpadás), és még egy "bocs" feliratú cetlit sem hagytak). Bőven elég az, amit írtál
2021. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Gratulálok, Neked van gerinced.

Nekem eddig 3x tettek kárt az autómban, egyszer sem hagytak cetlit.

2021. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Majd meseld el felhivott e, vagy mi volt
2021. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
okès... megírom
2021. júl. 30. 00:10
 10/10 A kérdező kommentje:

Na hát a következö lett:

az autó lökhárítóját törtem el bal oldalt, illetve ugyan ez az oldal első lámpáját.

reggel 9 kor felhívott egy vèkony női hang. megköszönte hogy megadtam a számom. dèlbe feljött hozzám. Beszètem a szerelőmmel, hogy ha belemegy akkor ő megcsinálja, èn meg kifizetem.Feljött hozzám.Elnèzèst kèrtem. Mondtam a szerelőt hogy megcsinálja. Azt mondta hogy rendben van, illetve a lökhárítót nemkell mert már törött volt (a másik oldalt) azt már más biztosítója fizeti.(balesetezett) A lámpát megjavítja a szerelőm, ès azt fizetem (a lökösèt is lehet ott csinálja meg, de azt vele fogja megbeszèlni, hogy 1* keljen szereltetnie)

Kedves aranyos korrekt 20 on èves lány. Nem papíroztuk le (de sztem nem is fog kelleni) aztán mèg beszèlünk ha van valami...

2021. júl. 30. 15:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!