Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért parkol valaki alig pár...

Miért parkol valaki alig pár centire a másiktól, ha utána felháborodik, hogy kicsit megtolják az autóját?

Figyelt kérdés
Értem, hogy oda parkol pár centire, de amikor ki akarok járni nyilván kicsit hátrébb tolom. Alig látszik meg, legfeljebb kicsit deformálódik a műanyag. Persze amikor nem veszi észre a nagyokos, mester sofőr tulajdonos...
2021. júl. 7. 20:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem, nem tolod hátra, hanem kihívod a rendőrséget. Ők majd megkeresik a tulajt.

Mert így, amit csinálsz, az szándékos rongálás. És ha valaki észreveszi, levideózza, akkor neked sokkal-sokkal többe fog fájni.


...ha mondjuk én látnám meg, hogy Ubulka a kocsija végével tologatja az én kocsim elejét, biztos, hogy kiszedném az autójából, és a gereznáját kifeszíteném a nappalimba.

2021. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Mert feltételezi hogy a másik nem akarja majd rongálni a kocsiját, gondolom.
2021. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Neked komoly bajod van...más autóját csak ne tologasd. Valsz ki lehet állni, csak te nem tudsz...
2021. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#3 : Lehet, de attól megoldások kellenek és nem kifogások!
2021. júl. 7. 22:14
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Megoldás: kiállsz úgy, hogy semminek nem mész neki...
2021. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy áll meg, egyszerűen nincs jogod hozzá sem érni, nemhogy tologatni.
2021. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Párizsban teljesen természetes ez a fajta "tologatás" parkolóhelyeken. Épp ezért nem is illik behúzni a kéziféket.
2021. júl. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem indokolja semmi, hogy te anyagi kárt tegyél más tulajdonában.

Az rendben lett volna, ha ő tolja odébb a tiédet hogy ne kelljen centiznie? Nyilván magától értetődően az okozott kárt nyeld le.

2021. júl. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

7:

Bizonyos pesti lakótelepeken is tologatják, de nem úgy, hogy autóval nekimennek, mint ahogy a kérdező írja, hanem úgy, hogy üresben kézifék nélkül hagyják, amúgy teljesen síkon, és kézzel odébb tolják, majd vissza.

2021. júl. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9: mondjuk én ezen is ki vagyok akadva. Oszt ha egy 40 kilós nő vagy egy mozgáskorlátozott autója elé parkolnak az is tologassa a másfél tonnás autókat? Arról nem is beszélve, hogy mi van ha tolás közben nekigurul egy másiknak.
2021. júl. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!