Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ma elkapott a rendor robogoval...

Ma elkapott a rendor robogoval,elso alkalom. Jogositvanyom keszul AM kategoriara,biztositas nem volt a robogon. Azt mondta fel leszek jelentve,igaz hogy csak felszolitassal meguszom?🤦‍♂️

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 21:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz.
2021. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
52%

Ha szerencséd van, akkor "csak" fel leszel jelentve, de a priuszod így is romlik, ha jól tudom. (büntetlen előélet)

Amúgy nem bírtad volna ki már, hogy meg legyen a jogsi? Vagy akkor legalább mentél volna eldugott helyen...

2021. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Majd a bíróság eldönti
2021. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
80%

2-es vagyok, plusz kiegészítés

Szerintem nem felszólítás lesz, hanem komolyabb, de ne legyen igazam

2021. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Pénzbírságot tuti kapsz.

Előéleti pontot nem biztos, mivel még nincs jogsid, de pár hónap eltiltás is befigyelhet.

2021. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Május közepe óta akár 3 év börtön is járhat érte.

"amennyiben a sofőr nem áll járművezetéstől eltiltás hatálya alatt, de az engedélyhez kötött jármű vezetéséhez nem rendelkezik érvényes forgalmival, akkor engedély nélküli vezetés szabálysértés miatt felelősségre vonható, ami a változás szerint elzárással is büntethető, illetve helyszíni bírság, vagy szabálysértési eljárás során pénzbírság is kiszabható. a törvénymódosítás eredményeként a jogosítvány nélküli vezetésért akár három év börtön is kiszabható magyarországon."

[link]

2021. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Apukamnak sok ilyen esete volt anno,es azt mondta mindig a szuleit basztak le ezert,pedig o "nagy" motorral ment🤷‍♂️
2021. júl. 2. 22:40
 8/19 anonim válasza:
100%

Anno...

De a jogszabályok évről-évre változnak, és nem túlzok, ha azt mondom, évről évre szigorodnak.

Tényleg nem akarom, hogy rossz dolog történjen, de ne készülj semmi jóra.

2021. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyre szigorúbb büntetések vannak, ahogy már írtam is, május közepén volt legutóbb szigorítás.
2021. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Mész a sittre
2021. júl. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!