Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vajon miert nem vittek be...

Vajon miert nem vittek be drog tesztre ?.

Figyelt kérdés
Djk
2021. jún. 25. 08:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Nem, Talán
2021. jún. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt kedvük az adminisztrációhoz.
2021. jún. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az kizárt dolog, mert nem tudom.
2021. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Attila.
2021. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Na ja.
2021. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bevittük az állampolgárt, és mintát vételeztünk a gyanúsítottnál tudatmódosító szer használatának megállapítása végett tett intézkedés keretében. Az állampolgár olyan mértékben állt törvényben foglalt 24/2c paragrafus 54. bekezdés e pontja alatt, hogy nem emlékszik rá.
2021. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Reszleteket elfelejtettem ismertetni ..:D elozo ejszaka igazoltattak. Szondat fujtam ami 0.3 at mutatott .ezert 20 p varokazas.drogot fogyasztottam (amfetamin) ez alatt nalam folyamatos vall mozgatas tikkem van. Elegge pirogtem ,hadartam na m1. 3x fujtam meg a szondat vegig 0.3 az eset elitt 1 oraval kb fogat mostam es szajvizet hadznaltam. Amit a rendor meg is kerdezett.dee lehetetlne hogy nem vettek eszre rajtam hogy baj van az agyban :DD azt sem tudtam elmondani hogy listerin szajvizet hasznaltam.. a rendor meg is kerdezte szoktam e szivni..nem et mondtam nyilvan :) aztan semmi..kocsit szet szedtek szerencsere semmit nem talaltak. Keg annyi hogy a dilerem eleg jo baratom. Jovunk megyunk latnak minket egyutt. A varosban mindenki tudja hogy mit csinal hallottam olyat is mas dilerektol hogy a sracot figyelik mar egy ideje..ugye is van ebbol varja az iteletet asszem :D naa de. A 0.3 as alkoholszint nem lett volna rleg egy vervizsgalatra ? Szerintem a viselkedesem boven adhatott volna okot ra.Nem aludtam kb 3 napja . Ezeert bpcsi ha nehezen ertheto amit irtam.
2021. jún. 25. 11:10
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

-iszol

-drogozol

-3 napja nem alszol


Szerintem ne ülj kocsiba mert a végén még megölsz valakit.


Utóirat: ja, baj az lehet a fejedben de nem a drogtól ha ilyeneket csinálsz.

2021. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarod magad kezeltetni? Vagy fiatalon akarsz megdögleni? Jó úton jársz.
2021. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 van akinek ez a sorsa, ne foglalkozz vele..
2021. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!