Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vkivel csináltak már drogteszt...

Vkivel csináltak már drogtesztet amikor megállították?

Figyelt kérdés

Szondáztatást mindig csinálják, de szoktak drogteszteket is? (akár gyorsteszteket)


A szonda mutat az alkoholon kívül mást is vagy csak azt?


2021. ápr. 30. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem csak szonda volt. volt màr drogtesztem de az nem igazoltatàsnàl. termèszetesen csinàltathatnak ha van megfelelő gyorsteszt. A szonda csak alkoholt mutat ki. Ha nem èrtesz eggyet a mèrt adattal akkor jelezheted nekik, ès bevisznek egy pontosabb gèphez...
2021. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömmel csináltattak mar, de ahogy én tudom, csak olyanoknál csinálnak, akik gyanúsak, vagy alapból figyelik a rendőrök, és direkt azért állítják meg.
2021. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a drogteszt vér alapú így csak a nagyon gyanús esetekben végeznek. Nem fogják a tűt meg a tesztcsíkot pazarolni.
2021. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, de motoztak már és szonda is volt.
2021. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!