Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Melyik az életmentő árok?

Melyik az életmentő árok?

Figyelt kérdés

[link]

Középső kicsi?


2021. márc. 10. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Igen az, a vízcsőtől balra kezdődik. Beesés esetén oda be kell feküdni és feletted elhalad a szerelvény. Fontos, hogy feszmentesítésig nem szabad kijönni illetve semmit megfogni.
2021. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy műhely... ezeken a vágányokon nincs ilyen! Pont ott lenne ahol az a cső van.

A megállókban van csak, a vágánytengelyben.

itt láthatod: https://www.youtube.com/watch?v=fS_Rnu80qyU

2021. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Jó nagy marhaságnak tartom. Az emberek nem fekszenek be a kocsi alá, mert reflexből próbálnak kimenekülni, tehát valódi funkciója nincsen, csak ott van. Helyette inkább a kijutást kéne megkönnyíteni lépcsőkkel.
2021. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
#3 És ha mondjuk úgy megüti magát, hogy nem tud rendesen felkelni, hogy kimásszon? Vagy egyszerűen csak nincs rá idő? Lépcsőt nem lehetne értelmesen elhelyezni, viszont idióta emberek biztosan lemennének rajta.
2021. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az emberek nincsenek tisztában vele, hogy az az árok arra való, hogy belefeküdjenek és akkor átsiklik felettük a kocsi. Egészen idáig én sem tudtam, hogy ez arra való.
2021. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

1,1 méter magasan a peron a sínkoronától mérve... lehet hogy az adrenalin miatt van aki ki tud ugrani, meg segítenek neki kimászni, de egy ekkora esés betonra, sínre tudán fájni rendesen! Biztos van akinek nem az lesz az első, hogy felmásszon.


És a lépcsőket hova tennéd?

2021. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Elég kicsi az az árok, a kövérek sztem már fennakadnának rajta..
2021. márc. 11. 08:53
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

Én azt nem értem, hogy miért nem korlátokat szerelnek ki a meg állókhoz, hogy véletlenül se eshessenek a sínek közé az emberek.


Ha ennyit megtennének akkor nem fordulhatna ez elő, max azzal aki öngyilkosságot akar elkövetni, azért meg nem kár.

2021. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
#8 És ha korlát lenne, akkor hogy szállnál fel a metróra? Lecsukódna, vagy mi?
2021. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
#9 Nem, van kapu.
2021. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!