Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » KRESZ vizsgán lehet látni az...

KRESZ vizsgán lehet látni az aktuális pontszámot?

Figyelt kérdés

KRESZ vizsgán a rendszer kijelzi az aktuális pontszámot,1-1 kérdés után,mint pl:az e-titánban,vagy ott csak a végén kapjuk meg a pontszámunkat az összes kérdés után?


Ok,ez lényegtelen dolognak tűnhet,de engem például kifejezetten zavar,ha nem látom az aktuális pontszámomat,tudom ezen nem fog múlni semmi,de azért én mégis kíváncsi lennék erre így nem sokkal a KRESZ vizsga előtt,a neten meg semmi pontos információt nem találtam ezzel kapcsolatban.


2021. febr. 23. 21:04
 1/4 anonim válasza:
87%
Vizsga közben nem mutatják hány pontod van csak az aktuális kérdés számát és hogy hány pontot ér. A pontszámot a végén mutatják meg, de ha biztosan tudod hogy jót nyomtál akkor nézd meg hány pontot ért a kérdés és add össze közben. De a legjobb ha inkább a kérdésekre koncentrálsz mert vannak szivatósak is.
2021. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

a vègèn kapod csak meg hogy hány pont mit rontottál meg hogy sükerült e... kèpesekre feküdj rá mert az buktató lehet......

èn pl 1 et nem tudtam(lassan olvasok ès a válaszok hosszúak voltak, úgyhogy el se olvastam a kèrdèst...) talán a sáv fogalma lehetett...

2021. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 23. 23:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Fölösleges a pontokat számolgatni, azzal csak a figyelmét osztja meg a vizsgázó, haszna meg semmi.


B kategória esetén van összesen 55 kérdés, 45 kérdés 1 pontot ér 10 kérdés 3 pontos 45+30=75, sikeres vizsgához szükséges minimum pont 65.

Ez igencsak laza felmérő, 3 pontos kérdést nem illik hibázni, a forgalmi helyzeteket tutira meg kell tanulni, úgy a 45 egypontosból akár tízet is el lehetne hibázni, bár azt sem illik, aki rendesen felkészülve megy vizsgázni, jellemzően 5 hibapont alatt, könnyedén megcsinálja a tesztsort 20-25 perc alatt.


Vizsga közben nem látod az aktuális pontszámot, ami teljesen természetes, azt csak a vizsga végén mutatja meg a gép, de azonnal, ahogy végeztél.

Megnézheted azt is, mit hibáztál el, ha érdekel, de vizsga közben legalább annyira zavaró is lehetne az aktuális eredmény mutatása, mint amennyire szerinted jó :-)

Pl a 20. kérdésnél jelezne 5 hibapontot, mennyire lenne higgadt a vizsgázó a hátra lévő 25 kérdésnél?

Vagy a 40. kérdésnél 0 hibaponttal, a hátralévő 15 kérdésre lehet nem is koncentrálna megfelelően.

A kérdésekre kell koncentrálni a vizsgán, nem a pontokra.


Az e-titánon is érdemes vizsga-szigorú módban gyakorolni, amikor minden egyes kérdés után megmutatja a helyes választ, és a hibákat korrigálja a gép, az még a tanulószakasz része

2021. febr. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!