Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lehet ebben valami?

Lehet ebben valami?

Figyelt kérdés

Személy szerint azt vettem észre hogy minél drágább autóval közlekedik valaki az utakon, a vele szemben fellépő agresszió annál ritkább.


Lehetséges hogy az olyan emberekbe nem nagyon mernek bele kötni akik drágább autóval közlekednek? Vagy csak rosszul vettem észre és ugyan olyan gyakoriak az ilyen esetek velük is?


Nem ilyen "álgazdag" régi agyonhasznált bmw-kre gondolok drága autó alatt, hanem például Rolls Royce, Bentley, Tesla, vagy valami felsőkategóriás audi/mercedes/bmw, hasonlók.


2021. febr. 5. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Elég új Mercit hajtok, hidd el: ugyanakkora mennyiségű paraszttal hoz össze a sors, mint amikor Seattal megyek.
2021. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi a valaszod
2021. febr. 5. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Én azt tapasztalom, hogy amióta Volvom van kevesebben jönnek a seggemben, mint amikor Suzukim volt. A többi fajta gyökérség mennyisége nem változott.
2021. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, gondolom akkor félnek hogy nagyobb kárt okoznának esetleg, amit nekik kell megfizetni majd.
2021. febr. 5. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!