Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek jó ötlet lenne?

Szerintetek jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Engem nagyon bosszant, hogy egy áruház parkolójában a bejárathoz közeli helyek mindig fullon vannak, mindenki itt akar megállni, nehogy 30 m-t gyalogolni kelljen. Egymásra nyíló kocsiajtók, anyázás, tömeg, stb. A távolabbi helyek meg mind üresek. Az ötletem az, hogy minél távolabb van a bejárattól, annál szélesebb lenne a felfestett parkolóhely. Így aki nem szeretné, hogy megüssék az ajtaját, vagy rosszabbul tud parkolni, vagy nagyobb a kocsija, az automatikusan messzebb állna meg, ezzel csökkenne a tülekedés a bejáratnál. Szerintem ennél nincs egyszerűbb megoldás.
2021. jan. 8. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez most is megvalósul, hiszen mint írod, a távolabbi helyek mind üresek. Ha pedig üresek, senki nem fogja neked csapni az ajtót.
2021. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A felfestése4k meg csak a normális emberek számára számítanak valamit úgy is, aki paraszt az a bejárathoz közel és távol is képes hülyén parkolni.
2021. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:
100%

#1-nél a pont. Ha azt akarod hogy ne nyissák a kocsidra az ajtót akkor csak annyit kell tenned hogy messzebb állsz meg a bejárattól, ezt alkalmazom én is és a legtöbb parkolóban nem állnak mellém, hiszen a másik sem véletlenül állt meg messzebb és akkor már kihagy egy helyet.


Nemrég láttam egy videót ahol a tohonya, lusta disznó arról beszélt hogy inkább vár a kocsiban hogy felszabaduljon egy hely a bejárat közelében mintsem hogy messzebb parkoljon.

2021. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit furcsa a kérdés. Ha téged bosszant, hogy mások nem képesek 30m-t gyalogolni a bejáratig, akkor lehet, hogy Te sem szeretnéd ezt és Te akarsz a közeli helyekre állni.

Egyébként logikus, hogy ha üres a parkoló, és elsőként érkeze, a legközelebbi helyre parkolok. Aztán jönnek a többiek...stb és végül csak távolabb lesz hely.

Én simán megállok a legmesszebb, a bevásárlókocsit úgyis kitolom az autóig.

2021. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek? Megállok távol úgy hogy nincs senki mellettem, így nem nyitja senki sem a kocsimra az ajtót.
2021. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mindíg messze szoktam megállni ahol nincs egy kocsi sem.

Nem is tudom miért kérdés ez.

2021. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!