Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ilyenkor velem mi lesz a helyzet?

Ilyenkor velem mi lesz a helyzet?

Figyelt kérdés
Az előttem lévő hirtelen fékezik, én megállok időben, de a mögöttem lévő belémjön és ennek következtében én belemegyek az előttem lévőbe. Akkor hibás is leszek meg nem is?
2021. jan. 8. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel hibás.
2021. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A leghátsó a hibás.
2021. jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Főleg, ha bizonyítani is tudod az igazadat...

Mert ha az első azt mondja, hogy szerinte te már önerőből belementél, meg az utolsó is ezt mondja, kamerád meg nincs, akkor már kezdhetsz aggódni.

2021. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
De ha a mögötte lévő is belement, akkor az utolsó hogy mondhatná azt, hogy te önerőből mentél bele az előtted lévőbe?
2021. febr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: Hát ezaz! Ezt én is furcsállom.
2021. febr. 5. 16:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy mondhatná, hogy van szája, tudja mondani. :)

Unokaöcsém pl. ködös időben belekeveredett egy tömegkarambolba. Mindenki ment mint a zállat, valami főúton, az első lefékezett valami miatt, aztán még 30-valahányan összementek. Nem gondolod, hogy mindenki időben megállt, de aztán az utolsó összetolta az egész sort...

2021. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!