Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Részegen nem lehet BICIKLIZNI?...

Részegen nem lehet BICIKLIZNI? Ez valami vicc?

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 01:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az a szánalmas aki megakarja szabni egy hatósági jelzés nélküli közlekedési eszköz használhatóságának körülményeit! Az intellektuálisan visszább maradott embereknek nyílván ezt nehéz vagy lehetetlen felfogniuk. Sajnos ez van, ilyen országban élünk
2020. dec. 9. 14:59
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"11/11 A kérdező kommentje:

Az a szánalmas aki megakarja szabni egy hatósági jelzés nélküli közlekedési eszköz használhatóságának körülményeit! Az intellektuálisan visszább maradott embereknek nyílván ezt nehéz vagy lehetetlen felfogniuk. Sajnos ez van, ilyen országban élünk”


Jó, tegyünk rá rendszámot, és akkor elmúlik a hascsikarásod. Így rendben van?

Nézd, én nagyon sokat bringázom, nem beszűkült tudattal, autós szemmel nézem a dolgot, de azt mondom, nagyon rendben van így.


Autósoknál vitatják a zérót, amiben van is valami. De ott, ahol a tilos a gyakorlatban elnézhető, az 50 az 65, a záróvonal csak díszítő elem, a gyalogosnak nem kell elsőbbséget adni, még kanyarodva, zebrán, neki zöld jelzéssel sem, akkor nincs elég szigorúság.


Ha valaki nem képes felelősen gondolkodni, ha nem győzi meg a szép szó, akkor a pofon marad csak, jelen esetben bírság formájában.

2020. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos a kérdező szerintem az a tipikus "én bringás vagyok nekem mindent szabad" fajta ☹️
2020. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Alex Fly ***** válasza:
100%

Természetesen nem vicc. Aki nincs járművezetésre képes állapotban, az ne vezessen járművet.

Miebben olyan bonyolult? Szerintem minden épelméjű ember számára magáról értetődő...

2020. dec. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
lehet, de nem csatt rèszegen
2020. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos, hogy nem lehet. Így is van engedmény, nincs zéró tolerancia, keveset ihatsz, és akkor még tekerhetsz. És mellesleg hiába egy max. 30 kilós eszköz, attól még okozhatsz vele akár halálos balesetet.
2020. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%

Ez mért olyan meglepő?

Ha csak egy sört megiszok, sem szállok biciklire (és autót sem vezetek). Nekem ez evidens, nem esik nehezemre betartani.

2020. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, a bicikliddel becsalingázol egy tömött busz elé, a sofőr félrekapja a kormányt, kivasal a járdán egy komplett óvodás csoportot, a szemben érkező kamion vezetője ezen úgy megdöbben, hogy nem figyel oda, véletlenül letarol egy buszmegállót 20 emberrel. És máris 50 halott, csak azért, mert tajtrészegen bicikliztél.

Én azt is nagyon sajnálom, hogy eltörölték a zéró toleranciát a bicikliseknél. Többen akarták már kivasaltatni magukat velem.

2020. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%
vannak akik józanul sem tudnak biciklizni, nem higy rèszegen...
2021. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés vajon kitaláció?
2021. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!