Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi várható az alábbi közlekedé...

Mi várható az alábbi közlekedési esemény után?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt motorkerékpárral akartam befordulni balra egy parkolóba, ahol egyirányú forgalom van, amit tábla is jelez. Jött szembe szabálytalanul egy kocsi és én fékeztem a kanyarban, hogy ne menjek neki. Mivel be volt döntve a motor, ezért az első kerék kicsúszott és elestem. Kinn volt a rendőrség és az autós kapott egy bírságot, de mondták, hogy én is hibáztam, mert nem megfelelő ívben vettem a kanyart, ami szabálysértés. Én ezt nem ismertem el. Nagy baj végül is nem történt csak a motor oldala lett meghúzva és tönkre ment a cipőm.
2020. nov. 11. 11:47
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
#20 Nem ismered a helyet! Ezt mi már a rendőrséggel alaposan kiveséztük. Ahonnan az autó kihajtott egy kötelező haladási irányjelző tábla van jobbra. Innentől kezdve dől a teóriád, de azért köszönöm, hogy figyelmet szenteltél a dologra.
2020. dec. 11. 18:33
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!