Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha lejár a két éves KRESZ,...

Ha lejár a két éves KRESZ, akkor az eddigi próbálkozásaim is elvesznek?

Figyelt kérdés
Megbuktam háromszor vezetésen, és hamarosan lejár a két évem. Újra fogom kezdeni. A kérdésem az, hogy újra 5 lehetőségem lesz vizsgázni vagy csak 2??
2020. nov. 11. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Minden elveszik, tiszta lappal kezded elölről. Újra kell csinálni a kresz tanfolyamot, vizsgát, gyakorlati vezetést és vizsgát. Az eü, ha már megvan, nem veszik el.


Tanács, ne várd meg, hogy lejárjon, azt hiszem lehet hosszabbítani rajta. Főleg most a vírus miatt is van kedvezmény. Teljesen felesleges újrakezdeni és újra legalább 200 ezret belelapátolni. Inkább vegyél most plusz órát, válts oktatót vagy bármi, de ne hagy veszni.

2020. nov. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is még rugaszkodj neki és fejezd be gyorsan. Nagyon demotiváló tud lenni, ha a vége előtt ennyivel újra kell kezdened. Kérj hosszabbítást és vegyél pótórákat, de ne hagyd annyiban szerintem :) Hajrá, menni fog!
2020. nov. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem hagyom annyiban, egy másik városban fogok vezetni. Nincs már elég idő a megyeváltás miatt a papírt elintézni, és a város minimális megismerésére sem marad idő.

Ha jól tudom, csak annak hosszabbították meg, akinek a vészhelyzet alatt járt volna le.

2020. nov. 11. 10:59
 4/6 A kérdező kommentje:

Leírom, hátha valakinek segítség lesz. Megkérdeztem a hivatalos szervnél. Tájékoztattak, hogy attól, hogy a KRESZ a két év miatt lejár, attól a vizsgák nem törlődnek. Újrakezdéskor nyilatkozni kell, hány vizsga volt már.

Úgy viszont törlődnek, ha az utolsó sikertelen gyakorlati vizsga után eltelt két év!

2020. nov. 12. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:
És akkor mit csinálsz most?
2020. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mivel másik városban és megyében folytatom, ezért megvárom míg lejár és újrakezdem. Nincs idő már megyét váltani, nem lesznek kész a papírjaim, és az új várost sem lesz minimálisan megismerni.
2020. nov. 12. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!