Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Okoztál már balesetet?

Okoztál már balesetet?

Figyelt kérdés
Mi történt? Hogyan élted meg? Milyen következményei lettek?

2020. nov. 8. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
13 év alatt mindössze 4x és csak az egyik volt halálos kinenetelū.
2020. nov. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Én nem "okoztam" még balesetet a szó szoros értelmében, de olyan volt már, hogy gyalogosként leléptem a zebrára, mert elegem volt, hogy a kontúros zebra táblát meg a sárgán villogó jelzőlámpát mindig MINDENKI leszarja, illetve haldokló nagymamámtól jöttem kórházból, úgyhogy nem igazán érdekelt pillanatnyilag túl sok minden. Az első autó még pont megállt, de mögötte lévő belement hátulról elég alaposan. Én visszaléptem a járdára, így nem mentek át rajtam.

Illetve olyan volt, hogy bicajjal mentem egyenesen kerékpárúton, szemből keresztbe akartak kanyarodni előttem (jobbra nagy ívben), majd utolsó pillanatban mégis besatuzott (már kanyarodás közben) és a mögötte lévő nekiment picit. Ott sem én voltam a hibás, rendőri helyszínelés is volt meg minden, szondát is fújtunk mindhárman.


A gyalogos kekeckedésemet bánom, nem érte meg. A bicajos balesetnél is hasonló volt, én láttam már előre, hogy nem fogja megadni az elsőbbségemet. Azt viszont nem bánom, mert mindkét faszi irtó bunkó volt és próbálták rámkenni, meg azt hazudta az egyik, hogy piroson mentem át.


Motorral közlekedek főleg, azzal nem okoztam 5 év alatt balesetet. Kocsival se 6 év alatt. Nagyon defenzíven vezetek, illetve szinte mindig betartom a pontos sebességkorlátot, rengeteg potenciális baleset hárítottam már el. Motorozás miatt defenzív útstratégiát alkalmazok. Kocsiba átülve meg szintén marad ez.


Egyik fentebb említettnek sem lett semmi jogi következménye.

2020. nov. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
17 évesen majdnem összejött. 2 hónapos volt a jogsim, én a szokásos átlag hülyegyerek stílusba könyök kinn, ülés lefektetve, lakott területen 68km/h mert attól leszek menő, zene üvöltött, majd egyszercsak megláttam plébános atyát amint épp távozik a városi református templomból full másnaposan, ez ugyebár teljesen elvonta a figyelmem és nem vettem észre, hogy az előttem álló gépkocsi megállt így óriási féknyikorgás kíséretében de szerencsére időben megálltam.
2020. nov. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Emelkedőn lámpánál elbambultom és hátragurultam a mögöttemlévőnek.
2020. nov. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Igen, baromi ideges voltam és mérges.

Körforgalomból kifelé menet a tötymörgő Suzukist meg akartam előzni, ő meg nyomott egy satuféket az út közepén.

A tipikus indokolatlan vészfékezés esete. De mivel nincs kamera a kocsiban, tanú meg nem volt, így én voltam a hibás, buktam 1 milliót.

Félreértések elkerülése végett, fényes nappal, lakott területen kívül, sehol egy autó, az útviszonyok is jók voltak. Vizes volt az út, de újszerű aszfalt stb. A sofőr sem tudott magyarázatot adni miért kellett szó szerint az út közepén index meg minden nélkül vészfékezéssel állóra fékezni az autót.

2020. nov. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer elütöttem egy őzet.
2020. nov. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Balesetet nem, de álló autónak már koccantam neki. Ezen felül volt egy padkázásom is szűk utcában.
2020. nov. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Jeges úton a sokadik kanyarban lassú tempóban kisodródtam, lekoccoltam a szalagkorlátot.
2020. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Szernncsére még nem, kerek 20 év és kb 600.000 km alatt. Karcolást se okoztam se más, se a saját autómban. Vétlen már voltam koccanásban két éve.
2020. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
59%

igen! Lelöktem a suliban egy kisfiut véletlenul a lépcsőn és betőret a feje!

Azt kérdezed mi lett a következménye?? 1. igazgatói intő 2. Osztályfőnöki intő

azt nem értem mért kellet ketot adni a gyerek is megmondta hogy véletlen volt

2020. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!