Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Zsófia rendezvényhajót még...

Zsófia rendezvényhajót még mindig nem jelentették fel elegen?

Figyelt kérdés
Budapestiek biztosan tudják miről van só, Zsófia főhercegné szépséges neve ellenére gusztustalan drogos vadállatok szórakozatását végzi, és közben ORDÍT a diszkó zene egész várost fellármázzák éjjel mindig fel lehet rá ébredni amikor elmegy a dunán. Senki nem jelentette még fel csendháborításért? Az ablak bereped olyan hangerőn megy a primitív zenéjük.
2020. aug. 30. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
SZerintem rajtad kívül senkit nem zavar. Van vizirendészet, ha akár a zajterhelés átlépte volna az előírt maximális értéket, akár drogot árulnának a hajón, már rég intézkedtek volna.
2020. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
vizirnedészet jó vicc volt, azok csak a cégeket cseszegetik, soha nem büntetik a pontora rálépőket sem. De biztos zavar mert a parton mások is rosszallóan reagálnak erre a csürhére, hangosabb mint a sziget fesztivál
2020. aug. 30. 12:50
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Távol élek a Dunától, az itt csordogáló patakon meg nem fér el. Szóval én nem jelentettem még fel.
2020. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
oda költözöm én is
2020. aug. 30. 12:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Vidékre nem jönnek ezek, én birnám őket.
2020. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
rendeld meg leúsztatjuk a kis dunán
2020. aug. 30. 15:09
 7/10 anonim ***** válasza:
A Sziget is zavarta fél Budapestet, mégsem lehetett ellene tenni semmit sem.
2020. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hála istennek a járványhelyzet tett, úgy élvezem hogy nincs itt ez a sok hulladékhalmaz akik szemetesládának használják az országunkat.
2020. aug. 30. 21:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy milliós nagyváros belvárosában miért akarsz csendet? Költözz egy kis falu utolsó házába, ott csend lesz. Amíg hajnalban meg nem szólal a szomszéd kakasa.
2020. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez nagyon szép de a kérdésre koncentráljunk
2020. aug. 31. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!