Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen az út Dédestapolcsány...

Milyen az út Dédestapolcsány felé?

Figyelt kérdés
Járt/jár arra valaki,mostanság?

#Út,kátyu,
2020. aug. 15. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Épp a héten voltam, melyik út érdekel?
2020. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szilvásváradról mennék A Lázbérci víztározóhoz.
2020. aug. 15. 14:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rossz. Attól függ mihez vagy szokva. :D
2020. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Na, azon az egy úton pont nem jártam. :D

Egyébként a környéken nem rosszak az utak, Átlagban 70 körül simán lehet menni és a táj is gyönyörű.

Mondjuk a Mályinkáról a Bükkbe felmenő kanyargós út az eléggé ócska, néhol burkolat sincs már rajta.

2020. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan totálban, mint Szilvásig. Ennyi.
2020. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amúgy 4-es: a Bükkbe (Szentlélekre) inkább a másik irányból közelítsél, Lillafüred felől, ne Mályinkáról.


5-ös vagyok, laktam Borsodban évekig. Mondjuk a 70-es dolog is olyan, hogy voltaképpen, ha az út ívei engedik, lehet ott 90-nel is menni.


Most kicsit humor kategória következik (főleg azért,mert igaz)


Szilvásra Eger irányából háromféle turistafajta járkál:


1. Aki tényleg normálisan, dinamikusan vezet (ez nem egyenlő a száguldozással) - mi ott lakók döntő része, avagy a hivatásforgalom.


2. Sokkal többen, akik tötymörögnek, mert jajj, de szépek a hegyek, van itt dohánybolt, "közért", satöbbi? (sok pesti)


3. Még sokkal többen, akik száguldanak, mindenféle fülrepesztő motorokkal, vagy nagy autókkal (szintén sok pesti, de ráadásul még újgazdag is).

2020. aug. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Amúgy 4-es: a Bükkbe (Szentlélekre) inkább a másik irányból közelítsél, Lillafüred felől, ne Mályinkáról."

Dédesről mentem Bánkútra, kicsit nagy kerülő lett volna.


"Mondjuk a 70-es dolog is olyan, hogy voltaképpen, ha az út ívei engedik, lehet ott 90-nel is menni."

Ezért írtam, hogy átlag 70-et lehet hozni, ha nem tötymörög senki.

2020. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz,
2021. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!