Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 62-es úton miért van ennyi...

62-es úton miért van ennyi vadállat?

Figyelt kérdés

Székesfehérvár - Dunaújváros között, sokan úgy vezetnek mint az állatok. Megyek a kilóméteróra szerint 100-105-tel, de úgy kielőznek mintha 60-al tötymörögnék, záróvonalon-kanyarodósávon keresztül. Csak ma vagy 4-5 ilyennel találkoztam, plusz szemből is már kb háromszor rávillantottam a velem szemben előzőre, hogy azért 100-120 méterre van már csak tőlem ideje lenne visszasorolnia.

És ez csak a mai egyetlen utam termése. De már többször tapasztaltam ott hasonlókat. Miért van ott a szokásosnál is több tahó? Miért nem trafiznak vagy civil kocsikkal ellenőriznek?



2020. aug. 5. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Mindenhol vannak, csak máshol ezek szerint nem tűnt fel neked. Engem pl. a minap a 12-esen előztek meg minimum 180-nal.
2020. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Lakott területen kívül, 90-es szakaszon 60-al tötyörögsz. Csodálkozol rajta, hogy kielőznek?
2020. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Hát tényleg elég sok vadállat szaladgál mostanság mindenütt.

Tegnap is kiugrott elém egy őz.

2020. aug. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Te ennyire hülye vagy? Ott a kérdésben, hogy a kocsi kilóméterórája szerint 100-105-tel haladtam.....
2020. aug. 6. 09:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most szembesültem vele este 9kor, Fehérvár után pár km-re az egyik hosszabb egyenesnél. Remélem valamelyik autóból felvették az esetet. Nem volt nálam kamera, sajnos. Egy bordó Micu Asx-el mentem, hátha valaki innen is látta, hogy mi történt.
2022. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!