Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szoktatok kamiont, buszt vagy...

Szoktatok kamiont, buszt vagy oktató autót kúpolni lámpánál? Szabályos egyébkébt?

Figyelt kérdés

Én gyakran, átnézek, felhangosítom a Mr. Busta számot túráztatom majd ha figyel a másik zöldnél rajtolok. Bmw 316+chip autóm van.


Mindig meglettek kúpolva.


Ez szabalyos?



2020. aug. 1. 23:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

A volvós mellett ez a másik szokásos troll: a BMWtroll (de az is lehet, hogy ugyanaz a kettő).

Nemhogy autója nincs, de még jogosítvánnyal sem rendelkezik.

A többi troll pedig rávetődik, vagy aki nem troll, az elhiszi, hogy az ilyenek valódi kérdések.

Sebaj, hamarosan kezdődik az iskola és eltűnnek, mert muszáj lesz tanulni, ha nem akarnak ismét megbukni.

2020. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
60%

De legalább tudja, hogy hol a helye a táplálékláncban, és kamionokat "aláz". :D

Néha motorozás közben is belémáll ilyen kúpolós hülyegyerek, az Audijával vagy a TDI Golfjával. Kényelmesen gyorsítok, és a tükörben látom, hogy 2 méterre mögöttem jön egy Audi, mert ő megmutatja, hogy az autója is gyorsul úgy, mint a motorom, aztán visszaváltok másodikba, húzok egy kövéret, és 5 másodperc múlva már csak egy pici pont a tükörben. :D

2020. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%
Milyen/melyik tájszó a "kúpolni" és mit jelent?
2020. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%
#13 lámpánál várakozás után hangos motorral, nagy gázzal, őrült módjára "elrajtolni" és a mellettünk lévő sávban haladókat lehagyni, mindezt csak azért, hogy ránknézzenek, mert azt hisszük kemények vagyunk.
2020. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65%
Ezeket könnyű lenyomnod 🤣 Kihívásként próbálj trolit kúpolni 🤣 az még a Lamborghinit is legyorsulja kb 50 km/h-ig a villanymotor miatt 🤣🤣🤣
2020. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Alex Fly ***** válasza:
52%
Olcsó játék hülye gyerekeknek...
2020. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Ma is volt ilyen.


Tanulóautó mellettem, átnéztem nyomtam a gázt indultunk, lehagytam. Kövi pirosnál meg kiszálltam és karbatett kézzel vártam.

Ez egy életérzés.

2020. aug. 2. 22:53
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy valaki anyukád is megkúpolta, csak defektes gumival. :D
2020. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én Trabanttal szoktam tanuló autókat kúpolni. Csak úgy nyelik a kormot a nebulók😆😆😆
2020. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az ilyenek szeretnek büntetőfékezgetni is. Ha akkor májernek érzed magad, egyszer próbáld ki ezt egy ifa előtt! 😃
2021. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!