Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A mai napon történt bénáskodás...

A mai napon történt bénáskodásom után, hogyhogy nem fújjattak szondát a rendőrök?

Figyelt kérdés

Egy védett főútvonalon haladtam mikor a rendörök leintettek egy kereszteződésben. Ugyebár a szokásos mozdulat, a rendőr kiállt a felezővonalra, feltette a kezét, a másikkal pedig mutogatott be a kereszteződésbe. Én marha pedig nem fogtam a jelzést, azt hittem azt mutatja, hogy forduljak be. Hát több se kellett, befordultam, majd vagy 3 rendőr utánam rohant és ordítottak, hogy "Állj már meg!"

Végül megálltam, majd megkérdezték, hogy amúgy erre kívánom e folytatni utamat, azért kanyarodtam e be. Hát mondom nem, önök mutogatták, hogy kanyarodjak be. Ekkor mondott valamit, de azt értettem mintha azt mondta volna, menjek előrébb. Előrébb mentem és vártam, hogy jöjjönek. Gondoltam hozzák a szondát, lehet be is visznek drogtesztre, ki tudja.

Várok, várok, semmi. Kiszólok az ablakon, hogy most mivan? Azt mondja: "gyere már vissza"

Ekkor már az ideg vert mindenem, ott káromkodtam magamban. Majd végül nagy nehezen beálltam oda ahova ők kérték volna. Megkérdezte az egyik, hogy nem volt e egyértelmű a jelzés, hogy hova kellett volna állni?

Én meg mondom neki "de, csak annyira sorfalat álltak itt előttem, nehogy arra menjen ki a játék, hogy elüttetik magukat aztán ebből húzzák be a bírságot" - ezt így elmondtam neki. Igazából itt már az ideg szólt belőlem és nem sok kellett, hogy másképp hangzódjon el a mondat és még a végére is tegyem, hogy "amekkora korruptak"

Aztán végül megnézte a papírokat, majd további jó utat kívántak.

Nagyon furcsálltam az egészet. Szondára mindenképpen számítottam, de volt egy időszak mikor azt hittem, hogy megkérik, hogy most szálljak ki és megyünk doppingtesztre.


Hogyhogy ennyire ellazáskodták? Vagy ez teljesen rendben volt, hogy annyit se ellenőriztek le, nem e voltam ittas?



2020. júl. 26. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezt miért nem tőlük kérdezted meg? Mi honnan kéne, hogy tudjuk a kérdésedre a választ?
2020. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Látták, hogy szimplán hülye vagy🤣
2020. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy a kettes mondja. Nem beszéltél furán nem bűzlöttél a piától akkor minek fújattak volna meg? Szimplán szerencsétlennek néztek.
2020. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Anyám egyszer annyira elbambult hogy megsem állt a rendőrnek csak utána az utas szólt hogy álljon már meg, ott sem fujatták meg. De még szerencse hogy ismerős volt a rendőr így nem lett belőle semmi.
2020. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Valahogy így képzelem el az anarchistákat, azt sem tudják mi merre van, de máris a rendőr a korrupt meg rendőrállam meg "nincs lyóga hozzája maga orbángutya ".


:D minden esetre látták, hogy egy kuka a legnagyobb ellenfeled aztán hagytak békén. ( kukás "poén" onnan jön, hogy a anarchisták általában kukákat gyújtanak fel, mert rendőrállam). :D

2020. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Ez most komoly? Tehát ittas voltál, megúsztad az ellenőrzést és most büszke vagy rá és még a rendőröket is lehülyézed... Az ilyen embereket kellene duplán eltiltani a vezetéstől!! Ha én a helyedben lennék most két kezemet összetenném és lapítanák, nem pedig kiírnám nyilvánosan, hogy mekkora majré voltál...
2020. júl. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem voltam ittas és hülye sem vagyok.

Akkor már 6.órája vezettem, melegem is volt már szomjas is votam így dekoncentráltá, feszültté váltam. Ráadásul jogsim se olyan régi. Az utam pedig véget is ért volna pár km után így nem álltam meg pihenni.


Utána persze le is higgadtam, majd elnézést kértem az értetlenkedésért.

Csak szimplán furcsának tartottam, hogy 100%-ig biztos volt benne, hogy józan vagyok.

2020. júl. 27. 06:23
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Minek vezetsz 6 órán keresztül, ha nem bírod? Felelőtlen vagy. És ha egy gyerek ugrik ki eléd, mit csináltál volna? Elcsapod, aztán felteszed a kezed, hogy szorri, de már fáradt és dekoncentrált voltam, és különben is agyerek a hülye?!


Amúgy meg hogy lehet a rendőri jelzést nem érteni??

2020. júl. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Aki szerint a rendőrök azért állnak elé, mert arra játszanak, hogy elüssék őket és akkor majd jól megbirságolják a delikvenst, akkor a legjobb ha félreáll és alszik 12-16 órát.
2020. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Elüssèk őket arra játszanak??? 😂😂😂. Hülyébb vagy mint gondoltam. Ki az a hülye aki elütteti magát hogy büntethessen😀😀🤪
2020. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!