Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 160 centis lánykák (meg...

160 centis lánykák (meg gyakran fiúk is) miért nem húzzák fel a vezetőülést a kocsikban?

Figyelt kérdés
Úgy ülnek ott a volán mögött, mint, aki a földön ül, nyaktól felfele látszanak csak, a fejüket meg hátrafeszítik, hogy kicsit többet lássanak előre.
2020. júl. 19. 21:52
 1/7 anonim válasza:
57%
Azért ülnek úgy, mert nem érnék el a gázpedált stb.!
2020. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Lehet hogy nem is lehet fel/le állítani az ülést. Nekem eddig 5 autóm volt, egyikben sem lehetett. (Az ülőlapot sem lehetett bennük dönteni, csak a háttámlát.)
2020. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Elsőnek üzenem, hogy én a 160 centimmel, mindig felhúzom az ülést és tökéletesen elérem a pedálokat, mivel előre-hátra is lehet mozgatni.


De amúgy igen, sok autóban nem lehet állítani az ülés magasságán.

2020. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem pont az ellenkező a bajom, olyan vagyok mint a dinó a Flintstone családban, szinte kilóg a fejem az autó tetején. Nem jövök rá, hogy lehetne lejjebb állítani az ülést. A kar megvan, de meg se mozdul semerre.
2020. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Olcsóbb, fapados autókban nem lehet állítani az ülésmagasságot.
2020. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
37%
Én ennek az ellentéte vagyok, legalább 183 centisként tövig fel van húzva az ülésem. Apa nálam alacsonyabb egy kicsivel, ő a földön ül, kinek mi a kényelmes.
2020. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Bizonyos autókban nem lehet feljebb állítani, de a ma futók közül ez már nagyon kis százalék.

Szerintem egyszerűen nem értenek hozzá.

2020. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!