Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mire jó az M0 déli-keleti...

Mire jó az M0 déli-keleti részén a 10 km hosszú útszűkület, ha láthatóan nem csinálnak az úttal semmit?

Figyelt kérdés
Agyvérzés a köbön. Ugy keszül, mint a Luca széke. Többek között az M0 is reprezentálja az országunk helyzetét.

2020. júl. 11. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Az autósok bosszantására, meg az útépítő cég bankszámlájának gyarapítására
2020. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Most voltunk a napokban Hollandiában otthonról, autóval.


Ne legyünk annyira elkeseredve - Csehországban sokkal-sokkal rosszabb a helyzet a D1-es pályán Brno-tól Prágáig végig, gyakorlatilag több a 80-ra korlátozott elterelés, mint a normális szakasz, és a sávok olyan szűkre vannak szabva az elterelt részeken, hogy két autó egymás mellett nagyon neccesen fér el, így aki menni akar, és kicsit szélesebb a járgánya, az elfelejtheti az előzést, hiába van két sáv.

2020. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Ezek szerint most vált világossá számodra, de azért elmondom: a különböző közlekedési infrastruktúraelemek felújításánàl manapsàg sokkal inkább a kormányzati körökbe jól beépült kivitelezők érdekeit veszik figyelembe, mintsem a használókét. Így mondjuk amíg a Margit híd felújításakor folyton kerülgették egymást a villamosok és a kivitelezők, addig az M0 híd- és útfelújításánàl már nem volt szempont a minél kisebb forgalomkorlàtozás.
2020. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis kettes szerinted normális dupla, tripla menetidőkkel bejutni dolgozni, vagy hazamenni onnan, csak mert máshol még rosszabb a helyzet? :)

Szerintem meg nem normális, hogy 2 éve így kell élnie a környékbélieknek, így kell dolgoznia a kamionosoknak, stb. Kisgyerekesek nem tudják, hogy odaérnek-e időben a gyerekért az oviba, vagy reggel beérnek-e a kisiskolás gyerekekkel a suliba. Konkrétan volt időszak, hogy minden héten más terelés volt, már nem mertem elindulni otthonról, mert azt sem tudtam aznap éppen hol tudok felmenni az M0-ra, csúcsidőben hazafelé M1 irányából meg meg se említsük ugye. Kommunikáció persze zéró, határidő tologatva, szakértő keresés folyamatban, kiiit érdeekeeel. De egy stadiont feltudunk húzni 2 nap alatt. :)

Az eddigi csúcsom Érd belvárosából a csepeli Auchan 2 óra és nem volt baleset. NIF én így szeretlek! ^_^

Megjegyzem pont azért költöztünk oda ahova, mert normál helyzetben 20 perc alatt beérünk a munkahelyeinkre. Tartott mindez félévig (meg a karantén ideje alatt) és most úgy tűnik a híd miatt tartani is fog beláthatatlan ideig még.

2020. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre is mondják hogy : A fejétől büdösödik a hal ".
2020. júl. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem megyek külföldre, mert nekem itthon is jó.
2020. júl. 15. 08:26
 7/8 A kérdező kommentje:
És ezt főleg a kettesnek üzentem.
2020. júl. 15. 08:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Négyes: egyetértek!
2020. júl. 15. 08:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!