Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit lehet tenni a bunkó...

Mit lehet tenni a bunkó vezetőkkel?

Figyelt kérdés

Megfordul, úgy hogy nem adja meg nekem az elsőbbséget, le kell satuzzam pedig zöldnél jobbra kis ívben fordulok. Erre ő még felteszi a középső ujját. Ahelyett hogy bocs, f. voltam...

De ez csak a ma reggeli példa, számtalan ilyen van, hogy én kerülöm el a balesetet, a veszélyhelyzetet ő okozta és még neki áll feljebb...


Lehet, hogy én vagyok a naiv, de én úgy tanultam hogy segíteni kell egymást a közlekedésben. Segítek, ha ki akar állni, ha be akar sorolni, mindenhol jobbra tartok, stb. (persze ezeket én nem kapom meg jellemzően), nem hogy nem húzom rá a másikra a kormányt gyökér módjára...


2020. júl. 11. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Elfelejteni és továbblépni. Majd a rendőr megbünteti.
2020. júl. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Mész tovább és 5 perc múlva elfelejted a sztorit. Feleslegesen stresszeled magad ilyenekkel.
2020. júl. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha látod hogy valaki bunkó, akkor maradj tőle távol, hagyd hogy elmenjen. Lépj tovább, mást nem igazán tudsz tenni
2020. júl. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Kamerát a kocsiba és az ilyen parasztot feltenni a netre.
2020. júl. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Én is a kamerát javasolom aztán feltenni a netre kitakarás nélkül. Ha leveszik személyiségi jogokra hivatkozva, tedd fel újból ugyanazzal a címmel.
2020. júl. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Bár nem vagyok bunkó az utakon, biztosan perelnélek, ha egyeztetés és kitakarás nélkül tennél közzé bármilyen felvételt rólam.
2020. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Jogilag ez így jó, bár azért had lássa ország-világ, hogy mekkora egy paraszt az autós akit felvett a kamera.
2020. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmitsem,
2020. júl. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!