Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miert nem allnak meg az...

Miert nem allnak meg az autosok a zebranal?

Figyelt kérdés
Megyek,megyek. Atakarok menni a zebran, 10-15 auto elmegy elottem. Le lepek az uttestre, es meg ugysem, sot meg nekem mutogatnak h mi a fszt csinalok. Miert? Mert at akarok vegre menni negyedora varakozas utan? Hat bsszameg, ezentul majd en fogok nekik megallni hogy menjenek csak nyugodtan nem ???! Es az a legviccesebb az egeszben, higy rendor szrik ra, meg o is elmegy elottem. Miert? MIIIEEERT????

2020. jún. 22. 13:28
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
65%

Magyarország egy olyan ország, ahol több millióan röhögnek azon, hogy egy sportból felmentett, átlagnál is butább tahó (Bochkor) szidja a bicikliseket egyfolytában. de gondolom, észrevetted, hogy néz ki az átlag magyar és hogy észbeli képességek/mentális egészség terén eléggé elmarad az ország eu más országaitól.

Magyarországon az az alap, hogy dagadtak, alaktalanok az emberek és hogy mindenhova autóval járnak. Így nem meglepő, hogy nem tűrik, hogy „alsóbbrendű” gyalogos feltartsa őket.


Aztán nincs is következménye. Az autó biztonságából könnyű bunkóskodni. Ahogy fórumon is könnyű fröcsögni biciklisekre, gyalogosokra, görkorisokra (lásd bpi autósok kommentek pl)

Ha hasonlóan nyilvánulnának ezek fölényeskedő, sportból felmentett észlények mondjuk az utcán, kapnának akkora pofont, hogy egy ideig felállni nem tudnának.

2023. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!