Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miert nem allnak meg az...

Miert nem allnak meg az autosok a zebranal?

Figyelt kérdés
Megyek,megyek. Atakarok menni a zebran, 10-15 auto elmegy elottem. Le lepek az uttestre, es meg ugysem, sot meg nekem mutogatnak h mi a fszt csinalok. Miert? Mert at akarok vegre menni negyedora varakozas utan? Hat bsszameg, ezentul majd en fogok nekik megallni hogy menjenek csak nyugodtan nem ???! Es az a legviccesebb az egeszben, higy rendor szrik ra, meg o is elmegy elottem. Miert? MIIIEEERT????

2020. jún. 22. 13:28
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Mar szinte mindig ott megyek at ahol nincs zebra,mert ott is elobb aternek..
2020. jún. 22. 13:28
 2/31 A kérdező kommentje:
Ha pedig mar tenyleg annyira kilepnek az utra, meg akkorsem fekezne sot atmenne rajtam, es menne tovabb kassitas nelkul mintha misem tortent volna.
2020. jún. 22. 13:34
 3/31 anonim válasza:
64%
Én általában atengedem az emberek. Hol történt az eset ?
2020. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%
A zebránál NEM kell megállni, a gyalogosnak csak akkor van elsöbbsége, ha MÁR a zebrán VAN!
2020. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
74%
Az előbb írta hogy már rálépett a zebrara
2020. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
72%

#4: Kicsit értelmezd a kreszt:

43. § (1) Kijelölt gyalogosátkelőhelyen a járművel a gyalogosnak elsőbbséget kell adni.

2020. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Baranyában.


Nagyon vicces tenyleg. Nem ertem. Nekik hogy tetszene ha senki nem allna meg nekik? .... nemtudom mar mitcsinaljak, de ha mar el is utnek utana is en lennek a szr mert mi a fsznak lepek ki annyira.

2020. jún. 22. 14:02
 8/31 A kérdező kommentje:
Es mindig ez van, mindig. Csak neznek, neznek ki a szemukbol es mennek tovabb mint az orultek.
2020. jún. 22. 14:03
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo, oke menjen el elottem 2-3 auto na de hogy mar a 15dik sem akar megallni? Azert faraszto ott azt nezni mikor jon egy auto es mikor nem mikor tudok atFutni es mikor nem. Ma is ha nem alltam 5 Percet a zebranal akkor 1et sem.
2020. jún. 22. 14:05
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint még nem vezettél autót. Amúgy ez, hogy kb. Minden kereszteződésben zebra van, ez röhej, oké, hogy így tud “biztonságosan“ átkelni a gyalogos, de nem lehet tőlük haladni. Azért van az embernek autója, hogy haladjon, nem azért, hogy folyton megálljon... amúgy én mindig átengedem a gyalogost, ha elsőbbsége van. Majd ha vezetsz autót rájössz, hogy milyen is az, minden sarkon megállni a zebrák miatt.
2020. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!