Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nők vagy a férfiak a jobb...

Nők vagy a férfiak a jobb sofőrők?

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, hogy a férfiak, de anyum még csak egyszer beletolatott az árokba, a volt pasija még háromszor törte totálkárosra a kocsiját meg egy kisebb kocanásról tudok. Akkor ott voltam, a sors iróniája, hogy pont a női sofőröket szidta és lazán belement a másik kocsi seggébe.
2020. máj. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
férfiak
2020. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
2-es, azokban az országokban, ahol a biztosítók diszkriminálhatnak árazás tekintetében nők és férfiak között, ott bizony tipikusan a nők biztosítási díjai alacsonyabbak. Márpedig a biztosítók közismerten nem ellenségei a saját zsebüknek, így nem gondolom, hogy mi férfiak lennénk a biztonsàgosabban közlekedő sofőrök. Persze, lehet, hogy bizonyos részképességek tekintetében a férfiak jobbak (pl. térérzékelés), de összességében a nők csinálják ezt jobban (ld. még multitasking).
2020. máj. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 belapus ***** válasza:
100%

Itt van egy kis statisztika 2009 és 2014 között.

Elöljáróban: a férfiak háromszor annyi balesetet okoznak.


[link]

2020. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Hát szerintem bátran kijelenthetjök, hogy a férfiak jobban érzik ezt a témát.

-az autók szerintem háromnegyedében férfi ül

-akik nagyon sok kilómétert vezetnek: kamionosok, futárok, buszsofőrök, egyéb hivatásos sofőrök 98%-a férfi

-átlagos családokban majdnem mindig a férfi vezet, ha együtt a család

-profi pilóták - rally, Forma 1, stb, mind férfiak, ha van női széria is, akkor a nők másodpercekkel lassabbak.

Statisztikákat hiába nézünk, mert egy sem pontos, mivel mint írtam, a férfiak vezetnek nagyon sokat, persze hogy több a baleset is.

2020. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem függ nemtől szerintem. Viszont azt nem egészen értem, amikor egy hirdetésben az autó előnyös tulajdonságai között említik, hogy "női tulajdonostól", mivel az autó legnagyobb ellensége a hozzá nem értés. Márpedig én még kevés olyan nővel találkoztam, aki legalább annyit megnézett volna, hogy van-e elég olaj, vagy víz az autójában, mi az olajcsere periódusa és mennyi van még hátra a következőig, mikor kellene vezérlést cserélni. Pedig ezek csak az alap dolgok ahhoz, hogy egy autó használható maradjon.
2020. máj. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Általában a férfiak jobb sofőrök, de van köztük kivétel :)
2020. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Milyen szempontból?

Szerencsétlenkedni általában a nők tudnak jobban, felelőtlenül túlvállalni magukat meg a férfiak. Egyik eset sem igazán nyerő. :)

2020. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még nem láttam igazán vaduló női sofőrt, így inkább a nők a jobbak.
2020. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!