Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha igazoltatnak megbüntnek?

Ha igazoltatnak megbüntnek?

Figyelt kérdés
Bp.en lakok. Parom nagyszülei akik 65 felett vannak le akarnak menni vidékre. Fehér megyébe, mwg akarják nézni a telket. En nem akarom levinni őket. Oda adnám a kocsit menjenek le egyedül... De a fulemet ragják. Eddig kifogasnak jó volt, hogy megbüntetnek (ezt hasra ütve mondtam nekik hogy maradjanak otthon) de most Utánna akarnak kérdezni. Mit mondjak nekik? Friss a jogsim, kedvem sincs és egész nap itthon vagyok hogy ne kapjam el a vírust....
2020. ápr. 28. 12:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Am csak azert engem fusztralnak mert a kocsi az övék... Nekem nincs herotom... Fizetik hogy itthon vagyok es elvezem.... Lassan felfekvesem van az agyban lettol, tanulok kepzem magam.... Nekem bejon a karanten ezen resze...

(bocs az ekezetert csak uton vagyok a boltba)

2020. ápr. 28. 19:53
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
És arra még nem gondoltál, hogy kamuzz a rendőrnek? :D
2020. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
10: de nem akar menni 😁
2020. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Pontosan.... Csak ha az öregek meg fogják tudni akkor mennem kell.... De en nem akarok....
2020. ápr. 28. 22:12
 15/17 A kérdező kommentje:
Csak nem fogják fel Utánna meg halgathatom a persze mi kocsit adtunk te meg el se tudsz vinni minket szoveget.....
2020. ápr. 28. 22:13
 16/17 A kérdező kommentje:
Jah es a páromnak nincs jogsija
2020. ápr. 28. 22:14
 17/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zold a fehér megye Romániában van.... 2 is adtam volna földrajz tudás miatt :)
2020. ápr. 28. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!