Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha igazoltatnak megbüntnek?

Ha igazoltatnak megbüntnek?

Figyelt kérdés
Bp.en lakok. Parom nagyszülei akik 65 felett vannak le akarnak menni vidékre. Fehér megyébe, mwg akarják nézni a telket. En nem akarom levinni őket. Oda adnám a kocsit menjenek le egyedül... De a fulemet ragják. Eddig kifogasnak jó volt, hogy megbüntetnek (ezt hasra ütve mondtam nekik hogy maradjanak otthon) de most Utánna akarnak kérdezni. Mit mondjak nekik? Friss a jogsim, kedvem sincs és egész nap itthon vagyok hogy ne kapjam el a vírust....
2020. ápr. 28. 12:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
"Friss a jogsim, kedvem sincs, és egész nap itthon vagyok, hogy ne kapjam el a vírust." Ezt kell mondani nekik.
2020. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Fehér megye? Az meg hol van? :D
2020. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
"Friss a jogsim, kedvem sincs és egész nap itthon vagyok hogy ne kapjam el a vírust...." - Akkor mond ezt!
2020. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%

A telek a nevükön van és oda be vannak valami módon jelentve?? Ha nem akkor menne nekik is a bünti.

Ha úgy van ők még indonolnák is, hogy ők mért akarnak menni, de te mivel tudod indokolni, hogy időseket veszélyeztetsz? Meg neked semmi kötődésed nincs ott minek is mennél oda?? Mivel tudnád indokolni, hogy ez kell??


(Kifogásnak jó, gyakorlatilag viszont elviheted őket azzal az indokkal, hogy ők mindenképp menni akartak és akkor már iniább veled mint a tömegközlekedés. Meg maszk van rajtatok)

2020. ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincsbilyen igazoltatás!
2020. ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A szótár kijavított...

Az a gond hogy ezt ők nem veszik észre nem fogják fel... Elmondtam nekik de egyből azt mondják hogy mert mi az hogy nem megyek fel autó pályára..... Meg a társai...

Sajna nekem nincs apám aki beülne mellém, párom apja iszákos azt kihagyom. Van egy barátom belül mellém szivesen sajna mikor meglett a jogsim meghalt neki is az apja Utánna ez a virus és nem idősekkel megyek autópályára hogy beszólogasson az öreg ...

2020. ápr. 28. 13:12
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Vigye őket a párod, az ő nagyszülei.
2020. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy Fehér megye Romániában van.
2020. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Hm és a párod nagyszüleivel amúgy egy háztartásban laktok? Ha nem, akkor miért sodornátok őket veszélybe a találkozással úgy egyáltalán? Értem én, hogy már mindenkinek tele a töke az otthon ücsörgéssel, de most még nincs itt az ideje a nem elkerülhetetlen unoka-nagyi találkozóknak...


Ha féltik a telket, menjetek el ti a pároddal, nézzètek meg minden rendben van-e, esetleg csináljátok meg azokat a munkákat, amiket amúgy a nagyszülők csinálnának meg.


A kijárási korlátozásban szereplő mezőgazdasági tevékenység végzése kitétel kis szódával ráhúzható a telken kapirgálásra, ráadásul a kutya nem ellenôriz, ezt a választ is a nyaralóból írom.

2020. ápr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

9:

"A kijárási korlátozásban szereplő mezőgazdasági tevékenység végzése kitétel kis szódával ráhúzható a telken kapirgálásra"


Ez a lényeg!

Tehát mehetsz!

2020. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!