Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Meddig lesz ez így?

Meddig lesz ez így?

Figyelt kérdés
Általában ha kéregetnek vagy belém kötnek, akkor úgy leordítom őket hogy elmennek, mikor lesz az, hogy úgy döntenek hogy inkább belém állnak?
2020. ápr. 27. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha erőfölényben vannak, legalább 5-en 1 ellen. Általában a “van egy cigid, buszjegyre kell” típusú embereknek csak a szája nagy, nekik is egyszerűbb, ha keresnek egy másik célpontot, ha látják rajtad, hogy veled nem érdemes szórakozni. Nyilván vannak agresszívebbek is, de akik engem megállítanak, azok pár méter után lekopnak, ha nem is szólok hozzájuk vagy mondom, hogy nem adok semmit.
2020. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Neked aztán jó sok energiád van... Igazán magas értelmi szintre vall, hogy leállsz ordibálni egy kéregetővel. Szó nélkül, levegőnek nézve továbbmész, oszt csókolom. Ilyen habitussal amúgy előbb-utóbb kapsz majd olyan csicskalángost, hogy a föld alól kell összekaparnod az önbecsülésedet. De ez a te bajod.
2020. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én szoktam adni, de van amelyik jön utánam, hogy adjak még, mégis mit kéne tennem?
2020. ápr. 27. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Mész tovább. Ha nem bonyolítod a helyzetet, hamarabb szabadulsz belőle.
2020. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy micsoda?
2020. ápr. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobb, ha figyelmen kívül hagyod őket és tovább mész. Ki tudja, lehet, hogy valamelyiknél kés van, és megtámad.
2020. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!