Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért mutogathatott és kiabált...

Miért mutogathatott és kiabált nekem szembe lévő autós?

Figyelt kérdés

Mentem ma Fonyódon, szépen a városba 52km/h-val, szembe egy fekete BMW aki épp balra akart kanyarodni és várt, hogy elhaladjak, elkezdett mutogatni majd kiabált valamit törzsi nyelven ( nem magyar szó volt " more " ) , meg is lepődtem, mi oka lehetett, megálltam, megnéztem ,hogy világít e a menetfényem, esetleg van a valami sérülés a kocsin ami indokolta volna a " több " szót ( azt gondoltam more- több tehát több hibát is vélek felfedezni a gépjárművemen ) de semmi nem volt. Napszak, nos 17:50 volt még nem volt sötét sem alkonyat, sütött a nap lehet, hogy arra utalt volna, hogy ki kellene világítanom a kocsit tompított fényszóróval.


Nem tudok rájönni, hogy mi lehetett a problémája az úriembernek.


Arra is gondoltam ,hogy túl gyorsan jöttem, vagy netalántán túl lassan vagy valami kulturális nap volt és nem kellett volna könyékre tévedni ezért kérdőre vont, de néztem Fonyód honlapját és ezzel kapcsolatban semmi infó.


2020. ápr. 24. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Megszegted a kijárási korlátozást. Arra hívta fel a figyelmed, hogy ezzel a magatartással csak több (more) lesz a fertőzött.
2020. ápr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van és az "úriember" valójában Gyórfi Paki volt. :D
2020. ápr. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Győrfi Pali *
2020. ápr. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Átmentél a piroson. Vagy kanyarodó főút, és nem adtad meg az elsőbbséget.
2020. ápr. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fekete BMW...Nincs több kérdésem.
2020. ápr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Rejtett cigányozás, a kérdezőt teljesen titokban, rejtve kéne arra alkalmas eszközzel análisan purgálni.
2020. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem. Nem mentem át piroson és nem nem volt kanyarodó főút, Fonyód. Ott nincs ilyen.


Ki cigányozott? Felháborító vagy , még ebben is azt látod? Nem kéne előítéletesnek lenned. Engem iskolába zsidóztak mert szombati tanítási napokon nem mentem soha, pedig nem is tartom a vallásom szüleim sem erőltették csak születésemnél szokásos eljárás. De nem fogok magyarázkodni.

2020. ápr. 25. 12:01
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőbbséget kellett neki adnia számodra.

bmw-seknek ez lealacsonyító!

:-)

2020. ápr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gádzsóként nem álltál meg és engedted el a naccságos urat.
2020. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!