Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Telezöldes jelzésnél ti hogyan?

Telezöldes jelzésnél ti hogyan?

Figyelt kérdés
Ti megelőzitek jobbról azt az autót, amelyik meg áll a kereszteződés közepén ha egyenesen mentek? Vagy megvárjátok amíg balra el tud menni az egyensen haladóktól? Ki hogyan csinálja?
2020. jan. 28. 18:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon ritkán találkozok ilyen kereszteződésekkel, általában mindenhol van egy sáv amely csakis kizárólag egyenesen halad, viszont én nem ragaszkodok ahhoz, hogy ha egyenesen is tart az utam, minden esetben ott haladjak. Mivel ismerem az útvonalakat általában ezért mindig azt a sávot választom, amelyről tudom, hogy szükségem lesz a későbbiekben. Ha pedig már látom előre, hogy az előttem haladó kirakta az irányjelzést lekanyarodás szempontjából akkor belenézek tükörbe és ha van lehetőségem kikerülöm, ha nincs akkor megvárom míg lefordul. Nagy forgalom esetén ez sokszor vissza váltással se jár, szóval annyira nem zavaró tényező szerintem.
2020. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!